Schudnij do urlopu chociaż 5 kg

1
336

Chcesz schudnąć do urlopu chociaż 5 kg?
Z nami to żaden problem!
 

Bezpłatne konsultacje dietetyczne
do 9 czerwca 2017.

 

Pragniemy podzielić się z Państwem sukcesem Centrum Dietetycznego Naturhouse w Sochaczewie! Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych klientów,  którym przez ponad trzy lata udało się zgubić łącznie ponad 7000 kg!
To oni nas motywują do dalszego działania i to im wszystkim pragniemy serdecznie podziękować za zaufanie. 

.

Już wkrótce rozpocznie się sezon krajowych urlopów, plażowania i zagranicznych wyjazdów. Mimo to, jest jeszcze czas, aby zrzucić zbędne kilogramy i zachwycać zgrabną sylwetką w kostiumie kąpielowym. Dietetyk Naturhouse ma sposób dla Państwa na to, by zrezygnować w tym roku z pareo! Jeżeli chcecie na urlopie wyglądać dobrze, i bez skrępowania założyć strój kąpielowy, zachęcamy do skorzystania z kuracji oczyszczającej. 5 kg do urlopu? Dla nas to żaden problem!

Pani dietetyk Naturhouse Sochaczew,  Sylwia Matusiak pomogła schudnąć na wakacje już nie jednej osobie. Jak sama mówi: ,, By skutecznie schudnąć, należy połączyć ze sobą 3 elementy: regularne wizyty u dietetyka, dietę i naturalną suplementację. Stosując dietę oczyszczającą, organizm pozbywa się zatrzymanych płynów metabolicznych oraz zawartych w nich toksyn. Połączenie pełnowartościowej diety opartej na 5 posiłkach dziennie z naturalną suplementacją pozwoli pozbyć się kilku niechcianych kilogramów jeszcze przed urlopem.

Od lewej: Sylwia Matusiak – Dietetyk, Milena Rogowska – Asystentka

Centrum Dietetyczne Naturhouse Sochaczew ma trzy żelazne zasady:

  1. Regularne wizyty u dietetyka. Zaczynając od pierwszej, podczas której specjalista dokonuje szczegółowych pomiarów antropometrycznych, każde kolejne spotkanie jest równie ważne. Kontrola poziomu tkanki tłuszczowej i wody w organizmie, ale również stanu emocjonalnego Klienta, jest niezbędna podczas całego procesu odchudzania. Kontrolne wizyty w trybie cotygodniowym, służą temu, aby osoby zmagające się z dodatkowymi kilogramami mogły podzielić się spostrzeżeniami, opowiedzieć o swoich odczuciach, ale także zasygnalizować najdrobniejszy, pojawiający się problem. Pozwalają też utrzymać niezmienny poziom motywacji, a to jak wiemy jest połową sukcesu.

 

  1. Smaczna Dieta. Pełnowartościowa, odpowiednio zbilansowana, ale również prosta i dobra smakowo. Opracowana pod kątem indywidualnych uwarunkowań, uwzględniająca gusta smakowe Klienta i jego tryb życia. Idąca w parze z dietą reedukacja żywieniowa ma na celu stałe zmiany nawyków i wyeliminowanie klasycznych, powszechnie popełnianych błędów.

 

  1. Naturalna suplementacja. Jest nieodłącznym elementem kuracji. Unikatowe, oparte wyłącznie na naturalnych składnikach produkty najwyższej klasy, pomagają uzyskać nie tylko lepsze efekty, ale poprawiają nasz wygląd, a co za tym idzie, ogólne samopoczucie. Na podstawie potrzeb Klienta specjalsta dobiera najbardziej odpowiedni, dopasowany suplement z szerokiej gamy blisko stu produktów.

 

Aby uniknąć efektu jo-jo odchudzanie warto rozpocząć od konsultacji z dietetykiem. Podczas wizyty dowiesz się, czy Twoje nawyki żywieniowe są prawidłowe. Specjalista po dokładnych pomiarach i badaniach podpowie co zrobić, żeby jeszcze przed urlopem uzyskać piękną sylwetkę, którą będziesz się cieszyć przez długi czas.

 

Umów się na konsultację

Już dziś umów się na BEZPŁATNĄ konsultację z dietetykiem Naturhouse. Podczas spotkania zważysz się, zmierzysz, sprawdzisz również zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w swoim organizmie.
Nasz ekspert przeprowadzi z Tobą wstępny wywiad dietetyczny, aby móc ustalić przyczynę problemów z wagą i zaproponować odpowiednią kurację – by cały proces zachodził w zdrowy i  racjonalny sposób.
Pomożemy Ci spełnić marzenia o szczupłej sylwetce!

Na bezpłatną konsultację do nas można zapisać się  klikając TUTAJ

 

 

 

 

Centrum Dietetyczne Naturhouse

ul. Reymonta 7

Sochaczew

Tel. 530 154 530

e-mail: sochaczew.reymonta@naturhouse-polska.com

strona www: https://naturhouse-polska.pl/

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 11:00 – 20:00
Wtorek: 9:00 – 17:00
Środa: 9:00 – 18:00
Czwartek: 11:00 – 20:00
Piątek: 8.00 – 15.00

Sobota: na życzenie klienta

1 KOMENTARZ

  1. Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, poszukajcie sobie w google; odchudzanie przed i po by sasetka

Comments are closed.