Seniorzy kolędowali po raz czwarty

0
43

25 stycznia w budynku Sochaczewskiego Centrum Kultury w Boryszewie odbyło się już czwarte kolędowanie seniorów. Imprezę z wrodzonym wdziękiem poprowadziły Danuta Kłos i Eugenia Barańska. 

Licznie przybyłych na to wydarzenie gości, w tym burmistrza Piotra Osieckiego, jego zastępcę Marka Fergińskiego, naczelnik Agatę Kalińską, czy Halinę Pędziejewską powitali dyrektor SCK Artur Komorowski i kierownik Sekcji Integracji Społecznej Jolanta Kawczyńska.

Przed występami seniorów, z krótkim recitalem wystąpiła Joanna Rolewska. Kilka zaśpiewanych przez nią kolęd zrobiło na słuchaczach niesamowite prażenie i wróciło wszystkim nastrój niedawnych świąt Bożego Narodzenia. Zebrała za swój występ gromkie brawa i nie obyło się bez bisu.

Tego dnia na scenie zaprezentowały się także: Chór Seniora DDPS, Chór Stowarzyszenia Włókienko, Stowarzyszenie Seniorów z Nowej Suchej – Cantabile, Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Scena Seniora Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów przy SCK oraz Fabian Filipiak z niewielką częścią Senior Bandu. Imprezę zakończyło wręczenie pamiątkowych statuetek, które na ręce wyróżnionych przekazywali dyrektor Artur Komorowski i naczelnik Agata Kalińska. Agata Kalińska podkreśliła przy tym, że jako uczestnik wszystkich dotychczasowych senioralnych kolędowań, może zaświadczyć, że z każdym rokiem poziom jest coraz wyższy, a wydarzenie coraz wspanialsze. (seb)

Więcej na ten temat piszemy w papierowym wydaniu „Ziemi” (31.01.2017)

.