Seniorzy zapraszają na muzyczne spotkania w Rybnie

2
136

Grupa Nieformalna „Klub Seniora”, działająca przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie, zaprasza na cykl spotkań realizowanych w ramach projektu muzycznego „Odkrywanie  nieznanych”.

Spotkania odbywają się w ramach programu „Działaj Lokalnie”, realizowanego przez POPPS oraz Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Spotkania będą odbywać się w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca (z wyjątkiem 2.11.)
w godzinach 15.00 – 17.00.
 Ich celem jest stworzenie zespołu śpiewaczego oraz śpiewnika piosenek ludowych, którym grozi zapomnienie.

Pierwsze spotkanie odbyło się 7 września o godz. 15 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie.

Niebawem będziemy informować o terminach kolejnych spotkań.

Serdecznie Zapraszamy!

 

2 KOMENTARZE

  1. Panom i Paniom juz naprawdę podziekujemy- mamy juz wiele do naprawy przez old działaczy – tak wiele lat wyzysku może tylko natchniewać do takich dzialan nomenklatóre bo jak by jedna z drugim w fabryce przepracowali na ucciwym stanowisku to tak by sie nie eksponowali jako działacze – dziekuje – do widzenia – ja mogłem w wieku lat 40 zrezygnowałem na rzecz jak sobie tam młodzi myślą i popieram młodych i sie odsuwałem – a nie rozumiem takej nomenklatory społecznej co grosza nie weżnie alech chce żądać-Ci niby jakże szanowni stworzyli swiat taki jakim jest i niech sie wstydzą bo ich ojcowie i matki walczyli o to by ludzie starsi zajęli sie wnukami- na telefonie mnie powinno sie wiele pisać ale tak mne zbulwersowaŁO Ta arogancja

  2. A panu również podziękujemy za bezsensowny komentarz,jeżeli nie znasz człowieku tych ludzi to nie komentuj a na temat ich pracy też się nie wypowiadaj i to co mogłeś czy nie to twój problem . Nikt nie prosił o kom tak bezsensowny nomenklaturo xd i problem ze zrozumieniem mamy ,co .

Comments are closed.