Śmiertelny wypadek w Chrzczanach

0
438

W nocy z 29 na 30 stycznia 2017 roku w Chrzczanach doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Śmierć na miejscu poniósł 28–letni mężczyzna.

Kilkanaście minut po godz. 100 w nocy sochaczewski dyżurny odebrał zgłoszenie od wypadku drogowym do którego doszło w Chrzczanach.

Policjanci wstępnie stwierdzili, że 28–letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Mitsubishi Colt zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie wpadł do rowu. Mężczyzna zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.

Mundurowi będą ustalali przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

KPP Sochaczew

.

Zdarzenie drogowe w Chrzczanach – jedna osoba nie żyje

30 stycznia, o godzinie 1:14, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 431 kilometrze drogi nr 92, w miejscowości Chrzczany (gmina Sochaczew). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz zastępy z Ochotniczych Straży Pożarnych w Niepokalanowie i Paprotni.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że kierujący samochodem osobowym marki Mitsubishi z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni, uderzył w ogrodzenie posesji oraz budynek mieszkalny, a następnie dachował w przydrożnym rowie. Nieprzytomny mężczyzna pozostawał w rozbitym pojeździe.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanego przy użyciu narzędzi hydraulicznych oraz ewakuacji z auta na noszach typu deska. Po przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego lekarz stwierdził zgon 29-letniego mężczyzny. Z uwagi na brak informacji o liczbie osób podróżujących pojazdem przeszukano także pobliski teren – nikogo nie odnaleziono.

Prowadzone przez 5 strażaków PSP i 12 strażaków OSP działania ratownicze zakończono o godzinie 1:59.

Tekst: st. kpt. T. Fijołek, zdjęcia: OSP Paprotnia

KPPSP Sochaczew

.