Co Sochaczewskie Centrum Kultury przygotowuje dla Was

0
146

14.12. KONKURS NA OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ I KARTKĘ

.

15.12. ABELARD GIZA „NR 3”

W piątek, 15 grudnia 2017 r. o godz. 19.00 na scenie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. S. Żeromskiego 8 wystąpi Abelard Giza. Ten znany stand-uper przedstawi nowy program: „Numer 3”.

Wieść niesie, że na spektaklu będzie się można dowiedzieć m.in. czym najlepiej zagęszczać mleko, jak wejść w życiu na odpowiednią częstotliwość oraz co jest niezatapialne.

Bilety dostępne na: biletyna.pl oraz  www.biletyna.pl/event/view/id/62573

.

 

16.12. FESTIWAL I SPEKTAKL: „WIGILIA PO POLSKU”

W sobotę, 16 grudnia 2017 r. o godz. 16.00 odbędzie się Festiwal Tradycji Bożonarodzeniowych. Na to wydarzenie zapraszamy wystawców i gości do Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83. Tego dnia zapraszamy na Na koncert Zespołu Pieśni i Tańca Folklorek oraz spektakl „Wigilia po polsku”, który wystawi Teatr >Podaj Dalej<.

Będzie to wyjątkowe widowisko, które przedstawi polską Wigilię w zupełnie innym świetle. Bo: na opak. Akcja rozgrywać się będzie we współczesnej rodzinie, która od lat nie obchodzi Świąt Bożego Narodzenia. Cała historia weźmie swój początek, gdy pojawi się Anioł, który w imieniu nic nie wiedzących o tym bohaterów, zaprasza gości na Wigilię. We wszystkich obudzi się dziecięce pragnienie oraz duch Świąt Bożego Narodzenia. Jednak sama decyzja o zorganizowaniu Wigilii nie wystarczy. Nie wiadomo czemu dzieje, się tak, że im bardziej się staramy, tym gorzej wychodzi i tym więcej rzeczy się nie udaje. Co może się wydarzyć w jedno popołudnie? Czy możliwe są przygotowania do świąt bez kłótni? Ile osób może przewinąć się przez małe mieszkanie w ciągu jednej Wigilii? Czy możliwy jest szczęśliwy finał?

Reżyseria – Jarosław Gruda

Tekst – Magdalena Mroszkiewicz

Muzyka – Tomasz Bieliński

Scenografia i kostiumy – Beata Dąbska

Czas trwania sztuki 45-60 min.

Obsada:

Żona – Magdalena Mroszkiewicz

Mąż – Paweł Rusinowski

Brat – Jarosław Gruda

Anioł/Gringo – Aleksandra Długosz

Prócz spektaklu wystąpi Zespół „Folklorek” i będzie można zwiedzić stoiska ze: stroikami, słodkimi wypiekami, ozdobami choinkowymi, szalami, czapkami, upominkami, kartami świątecznymi, rękodziełem i innymi akcentami bożonarodzeniowymi.

Koordynator Festiwalu: Jolanta Kawczyńska: 500-75-303

Telefon kontaktowy: 83 56 863 07 68 – Impresariat SCK

.

20.12. KONCERT I SPOTKANIE WIGILIJNE SMILE CREW

.

20.12. GRY I ZABAWY W JĘZYKU ANGIELSKIM

W środę, 20 grudnia 2017 r. o godz.10.45 w Sekcji Edukacji i Klubu Nauczyciela przy ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 5 odbędą się gry i zabawy w języku angielskim i polskim oraz obrzędy świąteczne.

.

7.01. CAMERATA MAZOVIA – KONCERT

W niedzielę, 7 stycznia 2018 r. w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 odbędzie się koncert noworoczny Sochaczewskiej orkiestry Kameralnej Camerata Mazovia z cyklu: „Burmistrz Miasta Sochaczew zaprasza”. Koncert poprowadzi Anna Jeremus.

.

20.01. KONCERT DEBIUTÓW MŁODYCH – KONKURS

.

27.01. SZALONE NOŻYCZKI – SPEKTAKL

W sobotę, 27 stycznia 2018 o godz. 19:00 w
Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Żeromskiego 8 wystawiony zostanie spektakl „Szalone nożyczki”. Bilety w cenie: 80 zł do nabycia w sekretariacie SCK (tel. 46 862-25-02), na stronie internetowej: www.biletyna.pl, zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994.

„Szalone nożyczki” to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Łączy nas miłość do teatru oraz wysoka klasa podejmowanych zadań. Punktem wyjścia jest kultowy scenariusz pt. „Szalone nożyczki” – utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa! 
Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą barwnych charakterów, dochodzi do morderstwa – właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają – UWAGA! – WIDZOWIE! Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący
i uwielbiany przez Publikę całego świata!

Obsada:
Krzysztof Ibisz / Lesław Żurek
Ula Dębska / Joanna Kupińska
Dominika Gwit
Alan Andersz
Maciej Wilewski / Michał Piróg
Leszek Stanek

Czas trwania programu to prawie 2 godziny.
Cena biletów: 80 zł

Indywidualnie bilety można nabyć w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Żeromskiego 8 lub na stronie internetowej: www.biletyna.plZamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994.

Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona.

 

.

23.03.2018 KONKURS RYSUNEK „ROK DLA NIEPODLEGŁEJ”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*