Co Sochaczewskie Centrum Kultury przygotowuje dla Was

0
220

26.01. SENIORÓW KOLĘDOWANIE

.

27.01. BAL KARNAWAŁOWY

.

27.01. SZALONE NOŻYCZKI –

SPEKTAKL O GODZ.: 16.00 I 19.00

W sobotę, 27 stycznia 2018 o godz. 19:00 w
Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Żeromskiego 8 wystawiony zostanie spektakl „Szalone nożyczki”. Bilety w cenie: 80 zł do nabycia w sekretariacie SCK (tel. 46 862-25-02), na stronie internetowej: www.biletyna.pl, zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994.

„Szalone nożyczki” to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Łączy nas miłość do teatru oraz wysoka klasa podejmowanych zadań. Punktem wyjścia jest kultowy scenariusz pt. „Szalone nożyczki” – utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa! 
Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą barwnych charakterów, dochodzi do morderstwa – właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają – UWAGA! – WIDZOWIE! Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący
i uwielbiany przez Publikę całego świata!

Obsada:
Krzysztof Ibisz / Lesław Żurek
Ula Dębska / Joanna Kupińska
Dominika Gwit
Alan Andersz
Maciej Wilewski / Michał Piróg
Leszek Stanek

Czas trwania programu to prawie 2 godziny.
Cena biletów: 80 zł

Indywidualnie bilety można nabyć w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Żeromskiego 8 lub na stronie internetowej: www.biletyna.plZamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994.

Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona.

 

.

8.03. MALUJĄCE EWY – X JUBILEUSZOWA WYSTAWA

.

15.03. KOMIKSOWY SOCHACZEW

.

23.03.2018 KONKURS RYSUNEK „ROK DLA NIEPODLEGŁEJ”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*