Co Sochaczewskie Centrum Kultury przygotowuje dla Was

0
306

W jakich wydarzeniach kulturalnych będziemy mogli wziąć udział

.

6.08. LETNI ZWIERZYNIEC

W niedzielę, 6 sierpnia 2017 r. między godz. 17.00 a 19.00 na terenie Parku im. Ignacego Włodzimierza Garbolewskiego odbędzie się Letni Zwierzyniec. Imprezę poprowadzi Izabela Goryniak. Na wydarzenie złożą się m.in. gry i zabawy dla dzieci, porady lekarskie, rozgrywki szachowe, wystawa malarstwa Stanisława Werle. Po godz. 19.00 zapraszamy na koncert młodzieży z Grupy OPEN DAY.

.

16.09. ŚMIECHOKALIPSA

KABARET NOWAKI W SOCHACZEWIE !
PROGRAM : „10 – lecie Kabaretu Nowaki”

dnia 16 września 2017 r. (sobota)
godz.: 16:30, Sochaczewskie Centrum Kultury przy ul. Żeromskiego 8

bilety w cenie 50 zł, 45 zł do nabycia:
> Sekretariat SCK, tel. 46 862 25 02
> online www.kabaretowebilety.pl

 

Informacja od Kabaretu NOWAKI:

Śmiechokalipsa

10-lecie Nowaków

Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu.

Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci. Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach – pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot.

Przeżyj kabaretowy koniec świata! Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki  z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was z nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. Weź udział w niezwykłej kabaretowej podróży u boku mistrzów żartu.

Nowaki

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*