Sokół Budki Piaseckie zwycięzcą Turnieju Piłki Nożnej w Karwowie

0
95

Drużyna Sokół Budki Piaseckie w składzie: Bartek Kaczmarek, Tomasz Gral, Mateusz Bryński, Albert Kamiński (1), Artur Fijołek (5), Adrian Bylicki, Mariusz Bigraj, Rafał Dybiec, Paweł Kapłon wygrała w Turnieju Piłki Nożnej w Karwowie. Drugie miejsce zajął Walkower w składzie: Jarosław Szewczyk, Marcin Rosłoniak, Dawid Żmijewski (1), Kacper Pączek, Seweryn Fabisiak, Mateusz Zieliński, Jan Kawecki(2), Mateusz Błaszczyk, Damian Pączek (4), Łukasz Dąbrowski, na trzeciej pozycji uplasowała się ekipa Sticky Fingaz w składzie: Przemek Adamiak, Damian Karasek (1), Adrian Łuczak(1), Krystian Rafalski (1), Alan Karasek, Marcel Łańczak (1), Edwin Karasek. Tuż za podium znaleźli się Wyhelikopterowani w składzie: Konrad Rogowski, Piotr Kalota(1), Patryk Paduch (2), Darek Sobczak, Adam Zając, Bartek Dragański, Kamil Wojciechowski , a miejsce piąte zajęła drużyna Wodnistych Komandosów w składzie: Alan Tomaszewski, Mateusz Wejers (1), Bartłomiej Andrzejczak, Kacper Andrzejczak, Anna Michalik, Martyna Skołowska, Radosław Sokołowski, Mateusz Lis (1), Jakub Lis (1) . Miejsce 6 należy do FC Altana w składzie: Jakub Aleksandrowicz, Łukasz Sikora, Kamil Gonta, Przemysław Sikora (2), Maurycy Kostrzewski, Radosław Sikora, Tomek Szewczyk, a siódme do KS Osiedlaków w składzie : Mateusz Barszcz, Jan Stencel, Damian Stencel, Kacper Skorupski, Mateusz Pisarek (2), Jakub Morga, Szymon Mikołajczyk, Radosław Strzelczyk, Klaudiusz Rębiejewski, Alan Dutkowski, Łukasz Pisarek . Ostatnie, ósme miejsce zajęła drużyna Błękitni Dębówka w składzie: Marcin Rosa, Seweryn Pokropski (1), Przemysław Tkacz, Alan Baliński, Sebastian Romanowski, Wojciech Cieleciński, Tomasz Kowalski.

Drużyny zagrały z podziałem na dwie grupy.
W grupie A zagrały zespoły:
1. Sokół Budki Piaseckie
2. KS Osiedlaki
3. FC Altana
4. Walkower
W grupie B:
1. Błękitni Dębówka
2. Wodniści Komandosi
3. Wyhelikopterowani
4. Sticky Fingaz
Wyniki:
Grupa A
Sokół Budki Piaseckie 2:1; 0:0; 0:1; 4 pkt
KS Osiedlaki 1:2; 0:1; 2:0; 3 pkt
FC Altana 0:0; 1:0; 1:3; 4 pkt
Walkower 1:0; 0:2; 3:1; 6 pkt

Grupa B
Błękitni Dębówka 0:2; 0:2; 1:0; 3 pkt
Wodniści Komandosi 2:0; 0:0; 1:2; 4 pkt
Wyhelikopterowani 2:0; 0:0; 1:1; 5 pkt
Sticky Fingaz 0:1; 2:1; 1:1; 4 pkt

W półfinałach zagrały drużyny
Walkower : Sticky Fingaz 1:0
Sokół Budki Piaseckie – Wyhelikopterowani 1:0
W meczu o III miejsce:
Sticky Fingaz – Wyhelikopterowani 1:0
W meczu o I miejsce:
Walkower – Sokół Budki Piaseckie 2:3

  1. Sokół Budki Piaseckie
    2. Walkower
    3. Sticky Fingaz
    4. Wyhelikopterowani
    5. Wodniści Komandosi
    6. FC Altana
    7. KS Osiedlaki
    8. Błękitni Dębówka
    Pierwsze 6 drużyn otrzymało pamiątkowe puchary, a najlepszy strzelec i bramkarz statuetki.

Najlepszym strzelcem turnieju został Artur Fijołek z Sokoła Budki Piaseckie, a bramkarzem turnieju wybrano Alana Tomaszewskiego z Wodnistych Komandosów.
Turniej sędziował pan Józef Szajewski.

Dziękujemy za udział w dzisiejszym turnieju, a na kolejny turniej piłki nożnej w Karwowie zapraszamy prawdopodobnie 24 września.

.