Spotkanie dotyczące kolektorów słonecznych oraz urządzeń fotowoltaicznych

0
96

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, Gmina Młodzieszyn nawiązała współpracę z firmą Promag International sp. z o.o., która zajmuje się montażem kolektorów słonecznych oraz urządzeń fotowoltaicznych w ramach programu grupowych dofinansowań.

W czwartek 24 sierpnia 2017 roku o godzinie 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie odbędzie spotkanie dla mieszkańców z przedstawicielami firmy Promag International sp. z o.o.. Przedstawiciel firmy przedstawi informację o warunkach uczestnictwa w programie grupowych dofinansowań, oraz o poziomie dofinansowania do montażu urządzeń do produkcji energii elektrycznej i urządzeń solarnych do podgrzania wody, który wynosi ok. 55-60%.

Grupowy Program Dofinansowań jest realizowany bez udziału Gminy Młodzieszyn, na podstawie umów pomiędzy zamawiającym (mieszkańcem, przedsiębiorcą) i wykonawcą – Promag International sp. z o.o. W ramach programu nie jest wymagany wkład finansowy Gminy. Program nie jest związany z dofinansowaniem ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, ani też Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.