Teresin aktywnie w SGGW

0
92

Młodzież z Technikum Logistycznego w Zespole Szkół w Teresinie uczestniczyła w dniach Otwartych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Były one połączone z Finałem Akademii Przedsiębiorczości, organizowanej przez Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW, a w której od listopada ub. roku aktynie udział brali nasi uczniowie.

Wykłady z zakresu przedsiębiorczości, zwiedzanie uczelni i poznanie oferty edukacyjnej to tylko nieliczne z atrakcji. Uczniowie wraz z opiekunami: Renatą Kusą, Justyną Pawłowską , Tadeuszem Orzechowskim, Kamilem Gutem chętnie uczestniczyli w grach dydaktycznych poszczególnych wydziałów na terenie kampusu.

Uwieńczeniem ciężkiej edukacyjnej pracy młodzieży z Teresina był finał Akademii Przedsiębiorczości. Uczestnicy uzyskali dyplomy ukończenia drugiej edycji przedsięwzięcia oraz nagrody ufundowane przez stołeczną SGGW.

Warto nadmienić, iż jedna z uczennic Zespołu Szkół w Teresinie – Kinga Sobczak z klasy IV  Technikum Logistycznego, wywalczyła awans do kolejnego etapu konkursu, uzyskując tytuł Finalistki! Gratulujemy.

ZST

.