Turniej Miast w Siatkówce Plażowej

0
60

74402

W tym roku swój początek będzie miał „Turniej Miast” w siatkówce plażowej. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach przy współpracy z firmą Aqua Żyrardów wraz z Projekt Siatkówka Plażowa Żyrardów , MOSiR-em w Sochaczewie i OSiR-em w Łowiczu. Turniej będzie miał nie tylko wydźwięk sportowy ale także będzie przyświecał mu szczytny cel, czyli zbiórka pieniędzy na ciężko chorego Mariusza Misiurę, który doznał paraliżu po wypadku komunikacyjnym. W całym cyklu eliminacji w 4 miastach będzie prowadzona indywidualna klasyfikacja punktowa uczestników. W finale rozgrywek, który odbędzie się we wrześniu zawodnicy sklasyfikowani z 4 etapów będą bezpośrednio rozstawieni.

Rozgrywki te zapoczątkuje Żyrardów, który w dniu 17 lipca o godzinie 8.30 rozpocznie 1 etap eliminacji do tego turnieju. Zawody zostaną rozegrane nad Zalewem Żyrardowskim a nad ich przebiegiem będzie czuwał koordynator Marcin Kołodziejski i Marcin Zawiślański. Wpisowe to tego etapu wynosić będzie 30 zł z czego 20 zł będzie to kwota organizacyjna a 10 zł to zbiórka pieniędzy dla siatkarza który uległ wypadkowi komunikacyjnemu – Mariusz Misiury. Liczba par ograniczona do 32 a zgłoszenia przyjmowane są na adres mailowy: gp.zyrardow@gmail.com .
ZAPRASZAMY!

Drugim etapem będzie spotkanie w Sochaczewie, które czeka nas już 24 lipca. Miejscem rozgrywek będzie boisko przy ul. Chopina 101. Pierwszy gwizdek przewidziany jest na godzinę 10.00. Wpisowe do etapu w Sochaczewie wynosi 10 zł i w całości przekazywane jest na wspomnianego już wcześniej potrzebującego siatkarza. Koordynatorem tych zawodów będzie Izabela Wojdyno do której można zgłaszać swój udział w rozgrywkach pod numerem tel. 667-080-171 oraz w dniu turnieju przy stoliku sędziowskim przed samymi zawodami. W Sochaczewie lista uczestników jest nieograniczona. ZAPRASZAMY!

Trzecim terminem jest 6 sierpnia gdzie o godzinie 10.00 rozegra się etap w Skierniewicach. Miejscem zawodów będą boiska przy ul. Gajowej w Skierniewicach nad Zalewem Zadębie (druga plaża). Wpisowe wynosi 30 zł (20 zł koszty organizacyjne a 10 zł to zbiórka charytatywna dla Mariusza Misiury). W tej miejscowości również ilość par jest nieograniczona a zapisywać się można bezpośrednio przed turniejem bądź pod numerem telefonu 798-198-980 u Michała Kędzior – koordynatora Skierniewickiego etapu oraz całego Turnieju Miast.

Czwarta odsłona to miasto Łowicz. Przyjmie ono swoich uczestników już 20 sierpnia o godzinie 10.00 na boiskach przy ul. Bonifraterskiej 3. Liczba par jest nieograniczona, wpisowe wynosi 30 zł (20zł – koszty organizacyjne / 10zł – wpłata dla M. Misiury),
a zgłoszenia przyjmuje przedstawiciel organizatora Dominik Kuś, pod numerem tel. 508-109-233 oraz bezpośrednio przed turniejem.
Kilka słów o finale który odbędzie się w Skierniewicach.
4 września, boiska przy ul. Gajowej, godzina 10.00, wpisowe 30zł, zgłoszenia 798-178-980, to najważniejsze informacje dla uczestników tego turnieju. Klasyfikacja z eliminacyjnych rozgrywek w Żyrardowie, Sochaczewie, Skierniewicach i Łowiczu daje nam łatwiejszą drogę do wygrania całego cyklu rozgrywek, więc warto pojawić się we wszystkich tych miastach.

Turniej w Skierniewicach będzie się cechował takimi samymi zasadami jak i 4 jego etapy. Z niespodzianek jakie zapewnią nam organizatorzy możemy już na tym etapie zdradzić, że będziemy mieli transmisje na żywo, a do Skierniewic zjadą takie gwiazdy jak Marcin Szczechowicz i Łukasz Tobys, czyli drużyna WolejMaluch która fiatem 126p przemierzyła całą Europę i uczestniczyła w wielu siatkarskich eventach. Opowiedzą oni o swoich wyprawach, sukcesach i porażkach z całej podróży. Oni jak i wiele innych atrakcji czekają na Was w całym cyklu Turnieju Miast SERDECZNIE ZAPRASZAMY

MOSiR