Unia Iłów. Po 10. kolejkach seniorzy na 5. Miejscu

0
47

To był słaby mecz w wykonaniu naszej drużyny, która chyba zlekceważyła rywala. Dopiero w końcówce nasi podkręcili tempo i zdobyli zwycięskie gole.

Iłów | 7. kolejka | 30.09.2017 | sobota | godz. 16.00
Unia Iłów – Błyskawica Lucień 3:1 (1:1)
Bramki:
1:0 –> 28′ Krystian Wiśniewski (bez asysty)
1:1 –> 38′ gol dla Błyskawicy
2:1 –> 71′ Krystian Wiśniewski (as. Hubert Krasoń)
3:1 –> 73′ Rafał Trakul (as. Tomasz Trafalski)

Skład:
Mateusz Rafalski
Mariusz Kunikowski (69′ Damian Wojciechowski)
Mateusz Janicki (55′ Tomasz Trafalski)
Łukasz Świątek
Piotr Chmielak
Mateusz Struzik (71′ Marcin Rząp)
Kamil Wojciechowski
Krystian Wiśniewski (84′ Daniel Basiński)
Adam Zając (88′ Alan Karasek)
Rafał Trakul (86′ Kuba Świątek)
Tomasz Grzywacz (60′ Hubert Krasoń)

—————————————————————————————————-

Mecz z najsłabszym rywalem w lidze przyniósł nam komplet punktów i 12 zdobytych bramek. Po kwadransie prowadziliśmy 4:0 i już wtedy było wiadomo, że wynik będzie wysoki.

Cieszewo | 8. kolejka | 08.10.2017 | niedziela | godz. 14.00
Wicher Cieszewo – Unia Iłów 2:12 (1:5)
Bramki dla Unii: Rafał Trakul – 6, Hubert Krasoń – 3, Mateusz Struzik, Szymon Kamiński, Tomasz Trafalski

Skład:
Mariusz Kunikowski (62′ Tomasz Trafalski)
Łukasz Świątek (79′ Damian Świątek)
Damian Wojciechowski (46′ Mateusz Janicki)
Piotr Trafalski (59′ Szymon Kamiński)
Adam Zając
Mateusz Struzik (75′ Konrad Zientara)
Hubert Krasoń (71′ Daniel Basiński)
Rafał Trakul

Mecz na szczycie ze Startem Proboszczewice zaczęliśmy dobrze, w 9. minucie objęliśmy prowadzenie i wydawało się, że mimo wielkiej determinacji rywali nie powinniśmy mieć problemów ze zdobyciem kompletu punktów. Jednak niewykorzystane sytuacje się zemściły. Goście wyrównali jeszcze w pierwszej połowie, na początku drugiej połowy nas skontrowali i objęli prowadzenie. Nasi piłkarze ambitnie dążyli do wyrównania, niestety nie mieliśmy szczęścia w sytuacjach podbramkowych, na domiar złego świetnie bronił bramkarz z Proboszczewic, który dokonywał cudów w swojej bramce. Pod koniec meczu Start znowu skutecznie skontrował i przegrywaliśmy 1:3. Chwilę potem karnego dla naszego zespołu wykorzystał Rafał Trakul, a w doliczonym czasie trafił jeszcze w poprzeczkę. W sumie przegraliśmy 2:3, choć z przebiegu meczu nie zasłużyliśmy na przegraną. Goście za swoją determinację i wolę walki zostali wynagrodzeni zdobyciem 3 punktów.

Słubice | 9. kolejka | 14.10.2017 | sobota | godz. 11.00
Unia Iłów – Start Proboszczewice 2:3 (1:1)
Bramki:
1:0 –> 09′ Krystian Wiśniewski (as. Rafał Trakul)
1:1 –> 30′ gol dla Startu
1:2 –> 49′ gol dla Startu
1:3 –> 86′ gol dla Startu
2:3 –> 89′ Rafał Trakul (z karnego, faulowany Hubert Krasoń)

Skład:
Marcin Chmielak
Mariusz Kunikowski (79′ Mateusz Janicki)
Łukasz Świątek (83′ Marcin Rząp)
Tomasz Trafalski
Adam Zając
Mateusz Struzik
Krystian Wiśniewski (46′ Piotr Trafalski)
Hubert Krasoń

W 10. kolejce graliśmy na trudnym terenie w Czermnie. Pamiętając ostatnią porażkę na tym boisku, nasz zespół przystąpił do meczu dobrze skoncentrowany i widać, że był przygotowany na ciężki bój. W pierwszej odsłonie graliśmy nieźle, stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. Niestety brakowało skuteczności.

Po raz drugi w tym sezonie zagrał Arek Smagała, który w tym meczu pokazał się z bardzo dobrej strony. W pierwszej części meczu raz trafił w poprzeczkę, innym razem w słupek, jeszcze innym razem w doskonałej sytuacji nie trafił w światło bramki. Mimo dobrej gry to my straciliśmy gola i do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Druga część meczu to przewaga naszego zespołu, ale dopiero w 77. minucie padło wyrównanie. Ładna kombinacyjna akcja, trochę było w tym przypadku, jednak gol Arka Smagały był w pełni zasłużonym dla naszej ekipy, która 6 minut później objęła prowadzenie. Znowu kreatorem akcji był Smagała, który wyłożył czystą piłkę Hubertowi Krasoniowi. Temu pozostało zaś tylko dopełnić formalności. Niestety kilka minut później Unici z Czermna wyrównali. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę dwie inne stuprocentowe sytuacje gospodarzy to wydaje się, że remis w pewien sposób jest sprawiedliwym wynikiem i nie krzywdzi żadnego z zespołów.