Unia Iłów. Dwa mecze – 4 punkty

0
22

W poprzednią sobotę wygraliśmy z Deltą Słupno na własnym boisku 2:0, dzisiaj zaś zremisowaliśmy w Staroźrebach z tamtejszym Świtem 1:1. W obu meczach zagraliśmy na swoim poziomie, dwa zwycięskie gole z Deltą padły w drugiej połowie, ze Świtem wynik został ustalony w pierwszej odsłonie.

Druga część meczu w Staroźrebach przebiegała z naszą optyczną przewagą, jednak nie udało się sforsować defensywy gospodarzy i wróciliśmy do Iłowa tylko z jednym punktem. Trzeba jednak jasno powiedzieć, że Świt to mocna i poukładana drużyna i wszystko wskazuje, że ta ekipa będzie walczyć o czołowe miejsca w naszej lidze.

Na uwagę zasługuje fakt, że w naszym zespole po długiej przerwie zagrał w ataku Arek Smagała, który przebywa na urlopie w Polsce. W minionym tygodniu potrenował z drużyną i zagrał cały mecz. Niestety nie udało mu się pokonać bramkarza gospodarzy.