Unia Iłów. Miła niespodzianka i wygrana naszych trampkarzy

0
9

trampkarze_u15

W sobotę 23 kwietnia nasi trampkarze rozegrali mecz derbowy z rówieśnikami Akademii Piłkarskiej Sochaczew. Był to pojedynek dwóch zespołów, które po dwóch kolejkach prowadziły w lidze.

Okazuje się, że podopieczni Piotra Piotrowskiego podeszli do tego meczu niezwykle skoncentrowani i wygrali z faworyzowaną ekipą z Sochaczewa, której trenerem jest Tomasz Trafalski (jednocześnie szkoleniowiec naszych seniorów).

Początek meczu dla naszego naszego zespołu był bardzo udany, bo już w 4. minucie objęliśmy prowadzenie po golu Konrada Kraski. Niestety jeszcze przed przerwą goście wyrównali, a kilka minut po przerwie objęli prowadzenie. Wtedy wydawało się, że nie damy rady uzyskać korzystnego wyniku. Na szczęście Oskar Kobierecki szybko wyrównał, a potem wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Piłkarze Akademii osiągnęli przewagę i do końca atakowali, raz przed utratą gola uratowała nas poprzeczka. Unici jednak grali mądrze w obronie i dobrze bronił Rafał Bartosiak. Jednocześnie groźnie kontratakowaliśmy. Ostatecznie wygraliśmy 3:2 i jest to duży sukces naszej ekipy. Brawo!

Po trzech kolejkach nasza drużyna jest samodzielnym liderem z kompletem punktów. Przy okazji informujemy, że wynik naszego meczu w Szczawinie został zweryfikowany jako walkower 0:3, bo w ekipie Zorzy grali zawodnicy, którzy według regulaminu rozgrywek nie mogli wystąpić w tym meczu.

W następnym meczu zagramy u siebie z Unią Czermno w sobotę 7 maja 2016 o godz. 17.00.

Unia Iłów – AP Sochaczew 3:2 (1:1)