Unia Iłów. Młodziki z rocznika 2003 podtrzymują dobrą passę

0
11

młodzikiNasi piłkarze z rocznika 2003 rozegrali kolejne mecze ligowe, w których zdobyli łącznie 7 punktów. Co prawda jeden mecz wygrali walkowerem, bo drużyna Zrywu Bielsk wycofała się z rozgrywek, ale remis na wyjeździe z wyżej notowaną Deltą Słupno i wygrana ze Startem Proboszczewice należy traktować jako sukces podopiecznych Roberta                                         Orzeszka.

W sobotę 7 maja na boisku w Iłowie podejmowaliśmy drużynę z Proboszczewic, która jesienią pokonała nas aż 4:0. W rewanżu nasz zespół spisał się bardzo dobrze. Wygraliśmy ostatecznie 4:2, ale goście najpierw objęli prowadzenie 1:0, a potem 2:1. Nasza drużyna cały czas goniła wynik, ale pokazała jednak charakter, ambitnie walcząc do końca o jak najkorzystniejszy wynik. Ze stałego fragmentu gry wyrównaliśmy. Na 10 minut przed końcem objęliśmy prowadzenie, Start rzucił się do ataku, a my wyprowadzamy groźne kontry. W ostatniej minucie zdobywamy 4 gola i inkasujemy komplet punktów.

Unia Iłów – Start Proboszczewice 4:2 (1:1)
Bramki dla Unii:  Dawid Szczepanik – 2, Piotr Olkowicz – 2
Skład: Jakub Racki, Dawid Szczepanik, Jakub Bogiel, Marcel Orzeszek, Piotr Olkowicz, Wojciech Domżałowicz, Aleksandra Kowalczyk, Przemysław Kamiński, Michał Żakowski, Rafał Karpiński, Adam Piecka, Patryk Przanowski, Maksymilian Lipiński, Arkadiusz Zając

***

W zaległym meczu z 12. kolejki (28.04.2016) zremisowaliśmy na wyjeździe z Deltą Słupno, choć trzeba przyznać, że mogliśmy wygrać. Niestety mało obiektywne sędziowanie w meczu sprawiło, że tylko zremisowaliśmy.

Delta Słupno – Unia Iłów 2:2 (1:1)