Unia Iłów. Rozpoczynamy przygotowania do rundy wiosennej

0
33

W najbliższą niedzielę 19 lutego o godz. 13.00 nasza drużyna seniorów zagra w Łowiczu mecz sparingowy ze Zrywem Wygoda (Skierniewicka Liga Okręgowa). Tym samym Unici na dobre rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej.

W drugim tygodniu ferii są zaplanowane 4 jednostki treningowe oraz dwa mecze sparingowe. Będzie to najcięższy czas w okresie przygotowawczym, z upływem czasu obciążenia będą zmniejszane. Wznowienie rozgrywek ligowych zaplanowane jest na 1-2 kwietnia. Wtedy nasz zespół wyjedzie do Staroźreb na mecz z tamtejszym Świtem.

O sytuacji kadrowej
Zmian wielkich raczej nie przewidujemy. Praktycznie wszyscy dotychczasowi zawodnicy będą do dyspozycji trenera. Ponadto z wypożyczenia wracają do klubu Hubert Krasoń oraz Arkadiusz Smagała, choć ten drugi przebywa jeszcze za granicą.

Najbliższe plany
W marcu drużyna będzie trenować 2-3 razy w tygodniu plus jednostka meczowa. Celem zespołu jest zdobycie czołowego miejsca w rozgrywkach Płockiej Ligi Okręgowej. Wszystkich Kibiców, którzy uważają, że Unia powinna włączyć się do walki o awans do IV ligi informujemy, że póki co walczymy o jak najwyższe miejsce, ale IV liga nie jest naszym priorytetem, ale to temat na wiele dyskusji.

Plan sparingów naszej drużyny:
19.02 – Zryw Wygoda
22.02 – Pelikan II Łowicz
24.02 – Delta Słupno
01.03 – Bzura Chodaków
05.03 – Olimpia Chąśno
08.03 – Górnik Łęczyca
11.03 – KS Teresin
18.03 – Mazur Gostynin
25.03 – Mazovia Słubice

PS. w następnym artykule podsumowanie sezonu halowego z udziałem seniorów.