Unia Iłów. Trener Kruszankin pożegnał się z drużyną w Drobinie

0
88

W drugiej ligowej kolejce Unici pokonali na wyjeździe Skrę Drobin 4:0. Co ciekawe wynik został ustalony w pierwszych 23. minutach. Warto odnotować, że przedmeczową odprawę poprowadził jeszcze Juliusz Kruszankin, ale podczas meczu drużyną kierował już nasz zawodnik,                                grający trener Tomasz Trafalski.

Tym samym po miesięcznym pobycie w Iłowie zupełnie nieoczekiwanie trener Kruszankin zrezygnował z tej funkcji, gdyż w minionym tygodniu otrzymał propozycję pracy w czwartoligowym Ciechanowie. Decyzję tę należy uszanować, bo trener zanim zdecydował się na tę zmianę, skonsultował swoje zamiary z Zarządem naszego klubu, a poza tym wiedział, że Unia ma w swoich szeregach zawodnika, który posiada stosowną licencję trenerską. To oznacza, że Trafalski wraca do pracy trenerskiej z seniorami. Jednocześnie trenerowi Julkowi dziękujemy za ten krótki czas w naszym klubie i życzymy wielu sukcesów w dalszej karierze trenerskiej.

Mecz ze Skrą pokazał, że nasza ekipa po nie najlepszych wynikach z okresu przygotowawczego, porażce w Pucharze Polski i porażce w pierwszym ligowym meczu, wraca na właściwe tory. Nasza drużyna grająca w optymalnym składzie jest w stanie powalczyć z każdym, dlatego nie jesteśmy zdziwieni, że Unici pewnie pokonali rywali z Drobina.

Następny mecz gramy w Goleszynie, z tamtejszym Orłem, w sobotę 2 września o godz. 16.45.

Skra Drobin – Unia Iłów 0:4 (0:4)
Bramki:
7′ Tomasz Grzywacz
17′ Rafał Trakul
19′ Adam Zając
23′ Tomasz Grzywacz

Skład:
Mateusz Rafalski
Tomasz Trafalski (82′ Szymon Kamiński)
Mateusz Janicki (86′ Oskar Kobierecki)

Łukasz Świątek
Piotr Chmielak (60′ Marcin Rząp)
Mateusz Struzik (90′ Konrad Zientara)

Krystian Wiśniewski (62′ Piotr Trafalski)

Kamil Wojciechowski

Adam Zając
Rafał Trakul (46′ Mariusz Kunikowski)
Tomasz Grzywacz (77′ Kuba Świątek)

Aktualna tabela, wyniki, terminarz –> ZOBACZ