Unia Iłów wiceliderem po rundzie jesiennej

0
39

Nasi seniorzy wiceliderem po rundzie jesiennej w Płockiej Lidze Okręgowej. Wygrana w Maszewie nie przyszła łatwo, bo gospodarze do 73. minuty prowadzili 1:0 i do tego czasu skutecznie bronili wyniku. Ostatecznie nasz zespół pokazał charakter i zasłużenie pokonał rywali. Amator skończył mecz w dziewiątkę, bo determinacja i wola walki nie do końca szły w parze z grą fair play. Na szczęście nasi zakończyli mecz bez kontuzji.

SENIORZY | PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA
Amator Maszewo – Unia Iłów 1:3 (1:0)
Bramki dla Unii: Rafał Trakul, Tomasz Grzywacz, Mariusz Kunikowski

Podopieczni Piotra Piotrowskiego pokonali u siebie Kasztelana Sierpc w ostatnim meczu tej jesieni. Przypomnijmy, że już wcześniej nasi juniorzy zapewnili sobie 1. miejsce w rozgrywkach PLO i awans do ligi wojewódzkiej. Brawo!
JUNIORZY U-17 | PŁOCKA I LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1
Iłów | 12.11.2017 | niedziela | godz. 12.00
Unia Iłów – Kasztelan Sierpc 3:1 (2:0)
Bramki dla Unii: Mateusz Latoszewski, Szymon Dragan – 2

#uniailow #ilow #plockaokregowka #płockapiłka

Unici po wygranym meczu z Amatorem Maszewo

Nasi seniorzy wiceliderem po rundzie jesiennej w Płockiej Lidze Okręgowej. Wygrana w Maszewie nie przyszła łatwo, bo gospodarze do 73. minuty prowadzili 1:0 i do tego czasu skutecznie bronili wyniku. Ostatecznie nasz zespół pokazał charakter i zasłużenie pokonał rywali. Amator skończył mecz w dziewiątkę, bo determinacja i wola walki nie do końca szły w parze z grą fair play. Na szczęście nasi zakończyli mecz bez kontuzji.SENIORZY | PŁOCKA LIGA OKRĘGOWAAmator Maszewo – Unia Iłów 1:3 (1:0)Bramki dla Unii: Rafał Trakul, Tomasz Grzywacz, Mariusz KunikowskiPodopieczni Piotra Piotrowskiego pokonali u siebie Kasztelana Sierpc w ostatnim meczu tej jesieni. Przypomnijmy, że już wcześniej nasi juniorzy zapewnili sobie 1. miejsce w rozgrywkach PLO i awans do ligi wojewódzkiej. Brawo!JUNIORZY U-17 | PŁOCKA I LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1Iłów | 12.11.2017 | niedziela | godz. 12.00Unia Iłów – Kasztelan Sierpc 3:1 (2:0)Bramki dla Unii: Mateusz Latoszewski, Szymon Dragan – 2#uniailow #ilow #plockaokregowka #płockapiłka