Unia Iłów. Wysoka wygrana z Ciółkowem

0
19

seniorzy

Od samego początku widoczna była duża przewaga naszej ekipy, która dość szybko objęła prowadzenie, a chwilę potem podwyższyła wynik. Od tego momentu nasi piłkarze grali dość nonszalancko, marnowali dogodne sytuacje bramkowe, a goście w 30. minucie po jednym z kontrataków zdobyli gola kontaktowego. Na szczęście Unici opamiętali się w porę i jeszcze przed przerwą zdobyli kolejne 2 gole.

Początek drugiej połowy przyniósł szybkie 2 gole drużynie z Ciółkowa, która niespodziewanie doprowadziła do wyniku 4:3 i przez chwilę zrobiło się dość nerwowo w naszym zespole. Jednak od 50. minuty Unici ponownie wrócili na właściwe tory i wreszcie zaczęli ostre strzelanie. 5 goli zdobytych to efekt wielu ładnych akcji, z drugiej strony trzeba przyznać, że piłkarze z Ciółkowa osłabli kondycyjnie, dlatego co chwila pod ich bramką było duże zagrożenie. Tylu sytuacji bramkowych dawno nie widzieliśmy w jednym meczu.

Na 3. kolejki przed końcem rozgrywek prowadzi Delta Słupno i chyba już nikt nie odbierze jej awansu do IV ligi. O pozycję barażową walczą 4 zespoły, w tym nasza Unia.

Za tydzień gramy na wyjeździe z Amatorem Maszewo (niedziela, 5.06.2016, godz. 11.00).

Unia Iłów – ULKS Ciółkowo 9:3 (4:1)
Bramki dla Unii:

1:0 | 09′ Arkadiusz Smagała (as. Mateusz Struzik)
2:0 | 14′ Arkadiusz Smagała (as. Mariusz Kunikowski)
3:1 | 34′ Tomasz Grzywacz (as. Arkadiusz Smagała)
4:1 | 42′ Damian Wojciechowski (as. Tomasz Trafalski)
5:3 | 51′ Tomasz Trafalski (as. Arkadiusz Smagała)
6:3 | 59′ Tomasz Grzywacz (as. Tomasz Trafalski)
7:3 | 73′ Tomasz Trafalski (as. Hubert Krasoń)
8:3 | 86′ Piotr Chmielak (as. Arkadiusz Smagała)
9:3 | 87′ Mateusz Traczyk (as. Tomasz Trafalski)