Utrudnienia w Wydziale Komunikacji

0
90

13 listopada w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Sochaczewie został wdrożony nowy system rejestracji pojazdów, a to w związku z uruchomieniem w całej Polsce systemu ewidencji pojazdów CEPIK 2.0.

Niestety, sochaczewski wydział, podobnie jak wydziały komunikacji na terenie całego niemal kraju, boryka się trudnościami wynikającymi z niedostatecznego funkcjonowania systemu. Każdego dnia podejmowane są próby załatwiania różnych spraw z zakresu rejestracji pojazdów, lecz często kończą się niepowodzeniem. Podobnie czas obsługi jest znacznie wydłużony. Wszelkie nieprawidłowości są na bieżąco monitorowane i niezwłocznie przekazywane przez pracowników wydziału do centrum wsparcia Help Desk.

W związku z występującymi problemami, których usunięcie wykracza poza kompetencje powiatu, prosimy Państwa o ewentualne odłożenie w czasie wizyty w naszym wydziale, jeśli dotyczy ona spraw związanych z rejestracją lub wyrejestrowaniem pojazdu, odbiorem lub wymianą dokumentów, zgłoszeniem zmian dokonanych w pojeździe. Prosimy mieszkańców powiatu o wyrozumiałość i cierpliwość.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie