Uwaga! W środę Trojanowska też zamknięta

0
190

Jak poinformował Powiatowy Zarządu Dróg, w najbliższy poniedziałek i wtorek na newralgicznym odcinku zamknięta dla ruchu będzie ulica Trojanowska, a to w związku z remontem przejazdu kolei wąskotorowej. To ostatni etap przebudowy drogi wymagający niestety jej wyłączenia z ruchu. Stanie się to w poniedziałek 27 listopada o godzinie 8.15. Prace mają się zakończyć we wtorek późnym wieczorem, zatem Trojanowska będzie na nowo otwarta dla ruchu na całej długości w środę 29 listopada rano.
W związku z tym sochaczewski ZKM, który w ostatnich dniach października przywrócił tam normalny ruch autobusowy, informuje, że 27 i 28 listopada autobusy linii 4 i 9 nie będą wjeżdżały w Trojanowską tylko pojadą do Chodakowa i z powrotem aleją 600-lecia i ulicą Chopina. „Czwórka” dojedzie do cmentarza i z powrotem ul. Młynarską i Łąkową.

Daniel Wachowski
Biuro Prasowe UM w Sochaczewie

Komunikat Powiatowego Zarządu Dróg

Informujemy, iż prace dotyczące przebudowy przejazdu kolejowego – kolejki wąskotorowej w skrzyżowaniu z ulicą Trojanowską, z przyczyn technicznych będą kontynuowane w środę 29 listopada, stąd przejazd będzie wyłączony z ruchu. Związane jest to z ukończeniem I etapu kompleksowej modernizacji tej drogi. Bardzo przepraszamy za wynikające utrudnienia.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie