Weekend za pól ceny w Sannikach

0
45

W sobotę 7. i niedzielę 8. października Zespół Pałacowo-Parkowy w Sannikach zaprasza do zwiedzania zabytkowego pałacu w ramach akcji „Weekend za pół ceny – zobacz więcej”.

Jest to trzecia edycja akcji organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną.

 Chodzi o to, by jak największa liczba turystów miała szansę odwiedzić atrakcyjne miejsca nie tylko w sezonie letnim, ale też i jesienią. Niższe o połowę ceny mają zachęcić do poznawania kolejnych zakątków Polski i związanych z nimi atrakcji turystycznych. Zapraszamy do Sannik, gdzie w weekend 7-8 października dostępny jest „za pół ceny” historycznie autentyczny pałac, w którym mieszkał i komponował Fryderyk Chopin. Bilety w te dni – 6 zł normalny i 3 zł ulgowy, który przysługuje uczniom, studentom oraz osobom niepełnosprawnym.

Dodatkowo w sobotę 7 października, o godzinie 13 i 16 wystąpi zespół Gregorja Cepona, który zagra słoweńskie rytmy – popłyną dźwięki akordeonu, klarnetu, gitary, trąbki i kontrabasu wprawią wszystkich w wspaniały nastrój. Koncert okraszony zostanie dźwięcznym bas-barytonem Janeza Kunavara oraz wzbogacony słowem polskim, wprowadzającym do muzyki słoweńskiej Marty Kunavar.

Bilety na ten koncert za pół ceny, czyli 7 zł. Można rezerwować na stronie internetowej www.ecasanniki lub telefonicznie, szczególnie jeśli chodzi o grupy.

Zapraszamy też w ostatni piątek miesiąca – 29 września

O godzinie 17 w ramach spotkań naszego pałacowego Dyskusyjnego Klubu Książki

Odbędzie się spotkanie z Anną Seniuk – znaną dobrze aktorką. Zagości u nas razem z córką Magdalena Małecką. Można też zamówić książkę pt. „Nietypowa baba jestem”. (15 zł w miękkiej oprawie, 20 zł w twardej) – wystarczy zadzwonić pod numer 24 268 11 08 w. 28 lub 664 194 370

O czym ta książka?

Zapraszamy na spotkanie, mogę powiedzieć na zachętę, choć już samo nazwisko gościa nią jest, że Anna Seniuk po raz pierwszy szczerze mówi o swoim prywatnym życiu, walce z chorobą, teatrze, pasjach, miłości i drodze do kariery. Można też wcześniej kupić książkę.

A wywiad z nią przeprowadziła córka, Magdalena Małecka.

Zapraszamy serdecznie. – piątek 29 września, godzina 17 pałac w Sannikach.

Wstęp wolny

Pozdrawiam
Monika Gadzińska specjalista ds. upowszechniania i promocji kultury