Więcej wiem – zdrowo jem. Zdrowe przekąski z HELIO

0
85

Wielu ludzi uważa, że zdrowe odżywianie jest trudne, skomplikowane i mało smaczne. A przecież zdrowe jedzenie w pewien sposób przedłuża nasze życie….

Aby przekonać młodych ludzi do poszerzenia jadłospisu, a także do odkrycia nowych smaków, przeprowadzone zostały w naszej szkole zajęcia, adresowane do wszystkich dzieci z klas 0-VI pt.. „Więcej wiem-zdrowo jem”.

Lekcje, które poprowadziła pedagog Paulina Kocimska, zawierały ciekawe informacje na temat prawidłowego odżywiania, niezbędnej dla człowieka aktywności fizycznej oraz „ucztę dla podniebienia”. Dzięki współpracy z firmą HELIO S.A., która jest czołowym importerem i dystrybutorem bakalii w Polsce oraz kluczowym graczem w kategorii mas do ciast, każdy uczeń znalazł dla siebie coś pysznego.  Nasze pociechy nie ukrywały zdziwienia i radości z tego, że mogą spróbować suszonych „owocowych rarytasów” z odległych stron świata. Degustowali rodzynki, morele, daktyle, śliwki, mieszanki orzechów. Zdrowe, bardzo dobrej jakości, naturalne i pożywne przekąski okazały się niezwykle smaczne. Nie zapomniano o rodzicach – dla nich przekazano masę makową i kajmakową, które z pewnością zostaną wykorzystane do świątecznych wypieków.

Mamy nadzieję, że współpraca z firmą HELIO S.A. będzie kontynuowana.  Dziękujemy za zaangażowanie i okazane serce.

Szkoła Podstawowa w Feliksowie

.