Wieczorek poetycki

0
56

15 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kątach odbyło się spotkanie z poetką Anną Bojanowką.

Anna Bojanowska  pisze prozę, poezję, bajki dla dzieci, opowiadania i teksty piosenek. Interesuje się także rysunkiem. „W poezji pokazuje nam swoją wrażliwość, głębię przemyśleń, przeróżnych odczuć, wiarę w Boga i człowieka, oraz wiarę w lepszy świat, w który sama zdołała uwierzyć.

Ze swoją formą wyrazu, bogactwem treści, z serca do serca, z duszy do duszy, wlewa niegasnące światło nadziei i optymizmu. Obecnie tworząc, realizuje się i spełnia na szerszej płaszczyźnie.

Przez dwa lata uczęszczała na wieczory Literackie w Sochaczewie i tu recytowała swoje wiersze licznie zebranej publiczności.

Publikowała w „Przeglądzie Bibliotecznym” oraz lokalnej gazecie „Ziemia Sochaczewska” Zaistniała również jako poetka w wydanej Antologii Poetów Sochaczewskich.

Ślad swojej twórczości zostawiła także w jubileuszowych almanachach Wydawnictwa KryWaj oraz ostatnio wydanej Antologii Peron Literacki.

Zdobywczyni wyróżnienia w Turnieju Jednego Wiersza „O Kałamarz Metafor” organizowanego w jej rodzimym mieście.

Laureatka V Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Osób Niepełnosprawnych „Słowa dobrze, że jesteście” u Pani Anny Dymnej.

Autorka ma na swoim koncie kilka wydanych pozycji książkowych. Książka pt: „Nie przegrać życia” wiele razy służyła studentom, jako pomoc, na której opierali oni swoje własne prace magisterskie.” (źródło cytatu: www.annabojanowska.j.pl

Książki Pani Ani są dobre na jesienne wieczory.

Wieczorek poetycki uświetnił Pan Bartosz Madej śpiewający i grający na gitarze.

Wieczór upłynął miłej w atmosferze.