Wielka Gala na Mikołajki

0
57

open-daj-2017-plakat-768x1080

V Wielka Gala Projektu „Sochaczew Rozśpiewany” pod patronatem Burmistrza Miasta Sochaczewa Piotra Osieckiego już… 3 GRUDNIA 2016 W SCK Chodaków, godz. 18.00.

  1. Tradycyjnie, głos Sochaczewa będziemy wybierać wraz z aktorami, których dobrze znamy – tym razem z lubianych seriali i filmów. 12 uczestników tworzących tegoroczny zespół OPEN DAY oceni trzech aktorów: Jarosław Gruda („Kronika wypadków miłosnych”, „Wiedźmin”, „Wołyń”, „Ranczo”), Bartosz Dermont („Bodo, „M jak miłość”), Magdalena Mroszkiewicz („M jak miłość, „Klan”), którzy tuż po koncercie naszych wokalistów, wystąpią w przezabawnej komedii „KANDYDAT”.
  2. Komedia „Kandydat”zainteresuje zarówno fanów polityki, jak również osoby spragnione humorystycznego spojrzenia na mechanizmy rządzące obecnym światem. Afery i żarty, które jeszcze niedawno były fikcją, dziś są naszą codziennością. Artyści teatru za motto swojej działalności uznają słowa wypowiedziane przez Louisa de Funesa, żyjącego w latach 1914-1983 wybitnego francuskiego aktora komediowego: „Śmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc”.
  3. Po raz pierwszy próbę rozmowy z publicznością podejmie się też zespół OPEN DAY, który wykona dwanaście kultowych piosenek filmowych do aranży przygotowany przez znany sochaczewianom zespół SMUNKY. Utrzymana w klimacie starego kina Wielka Gala Projektu „Sochaczew Rozśpiewany” zaskoczy też widzów jeszcze jedną niespodzianką.
  4. PO RAZ PIERWSZY W SOCHACZEWIE artystyczny film w reżyserii Gamida Ibadullayeva, które nie tylko stanowić będą tło do wykonywanych piosenek, ale pokażą współczesną rzeczywistość zatrzymaną w kadrze filmu niemego, pełnego ciekawych zwrotów akcji i tak dobrze znanych nam sochaczewskich zakątków, od zabytków zaczynając a na często przez nas odwiedzanych sklepikach, kończąc.
  5. W przerwie pomiędzy koncertem zespołu OPEN DAY a komedią KANDYDAT znajdzie się też czas na pyszną sochaczewską kawę.
  6. Zagłosuj na swojego wokalistę, który otrzyma „Nagrodę Publiczności 2016”!

 

  1. WRÓD PUBLICZNOŚCI, KTÓRA ZAKUPI BILETY WYLOSUJEMY ATRAKCYJNE NAGRODY!!!

A to wszystko już 3 grudnia o godzinie 18.00 w SCK przy ul. Chopina 101 w ramach Mikołajek w cenie 30 zł. Bilety można rezerwować pod numerem telefonu 46 063 25 72 bądź 507 501 227.

Do zobaczenia!

SCK Sochaczew