Wycieczka klas 0 do teatru i Centrum Zabaw Kolorado

0
43

20.12.2016 r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego wraz z opiekunami: Beatą Kalotą, Beatą Kacprzak i Weroniką Siejką wybrały się na wycieczkę do Warszawy.

Pierwszym punktem wyjazdu była wizyta w Teatrze Maskarada, gdzie uczniowie obejrzeli zabawny i pełen emocji spektakl pt. „Elfy i fabryka prezentów”. Gdy rozbłysły światła reflektorów i na scenie pojawili się aktorzy wszyscy poczuli prawdziwą magię świąt. W trakcie przedstawienia nie zabrakło także innych atrakcji. Mali widzowie zostali zaproszeni do pomocy, ozdabiali papier do pakowania prezentów i razem z elfami zawijali w niego ogromne paczki. Dzieci uczestniczyły także w zimowych zabawach oraz otrzymali pudełko na prezent, w którym każde z nich umieściło narysowany przez siebie list do Świętego Mikołaja.

Po wizycie w teatrze uczniowie udali się do Centrum Zabaw Kolorado, gdzie na ogromnej przestrzeni korzystali z różnorodnych atrakcji. Zabawa na zjeżdżalniach, ściankach wspinaczkowych, basenach z kulkami i innych konstrukcjach pomogła maluszkom aktywnie spędzić czas,  ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową, umiejętności manualne, jak również integrować się z rówieśnikami.

Pomimo lekkiego zmęczenia i późnego powrotu dzień minął bardzo szybko, a wspaniała atmosfera utrzymywała się do momentu powitania z stęsknionymi rodzicami.

Szkoła Podstawowa w Feliksowie

.