XIII Bieg Papieski – Sochaczew 2017

Stowarzyszenie Na Rzecz Sportu i Rekreacji „Razem i Sprawnie”, burmistrz Sochaczewa oraz Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie zapraszają do wzięcia udziału w XIII edycji Biegu Papieskiego. Celem organizowanego przedsięwzięcia jest oddanie hołdu naszemu wspaniałemu rodakowi, papieżowi Polakowi, który jednocześnie kochał sport i sam czynnie go uprawiał. Udział w biegu jest swoistą pielgrzymką, ma charakter honorowy i symboliczny, wszyscy są w nim zwycięzcami.

Bieg odbędzie się 22 października 2017 r. (niedziela) ulicami miasta: Młynarska, Chopina, Aleja 600-lecia, Staszica, Toruńska, Farna.

Start o godzinie 13.15 sprzed kościoła w Chodakowie, meta na Placu Kościuszki. Trasę biegu wyznaczają dwa pomniki: Jana Pawła II w Chodakowie (dzielnica Sochaczewa) oraz Jana Pawła II i Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w centrum Sochaczewa, które dzieli dystans 4700 m. Tradycyjnie, 100 pierwszych uczestników biegu zostanie uhonorowanych pięknymi, pamiątkowymi medalami, a kolejni otrzymują medale katalogowe z wizerunkiem Papieża Jana Pawła II.

Ponadto 3 pierwszych biegaczy w kategorii kobiet i mężczyzn zostanie wyróżnionych pucharami. Puchary otrzymują również najmłodszy oraz najstarszy uczestnik biegu oraz najliczniejsza grupa reprezentująca stowarzyszenie, szkołę klub lub instytucję. Szczegółowe informacje o biegu w linkach poniżej.

Kartę zgłoszenia uczestnika biegu czy  formularz dla grupy można wcześniej pobrać ze strony Stowarzyszenia, wypełnić i złożyć w dniu 22.10.2017 r. w godzinach 11.00-13.00 w sekretariacie biegu w celu pobrania numeru startowego.

Ze sportowym pozdrowieniem
Krzysztof Werłaty
Prezes Stowarzyszenia „Razem i Sprawnie”
Tel. 692-182-952
Tel. 46-86-224-61

Stowarzyszenie Na Rzecz Sportu i Rekreacji „Razem i Sprawnie”