XXIV Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

0
16

Plakat cały

PROGRAM

XXIV  EUROPEJSKICH  BIEGÓW  MŁODYCH  OLIMPIJCZYKÓW

SOCHACZEW – BIELICE’2016

 

           7 00 –   9 10      –  Zgłaszanie ekip

            9 15 – 10 20      –  UROCZYSTOŚĆ  OTWARCIA

  • ustawienie ekip wg przydzielonych numerów porządkowych
  • wprowadzenie Orkiestry Wojskowej
  • przemarsz poszczególnych szkół (tablica z nazwą szkoły, z nazwą reprezentowanego kraju i jego narodową flagą) na czele flaga olimpijska i zaproszeni goście,
  • ustawienie ekip w wyznaczonym miejscu,
  • hymn olimpijski i flaga olimpijska na maszt,
  • okolicznościowe wystąpienia
  • wręczenie pucharów najlepiej prezentującym się szkołom w ceremonii otwarcia

10 30 – 500m klas I szkół podstawowych dziewcząt

10 40 – 500m klas I szkół podstawowych chłopców – Memoriał Bożenny Gałaj

       10 45 – wręczenie nagród i pucharów zawodniczkom klas I dziewcząt, w pozostałych biegach po ich zakończeniu

10 50  – 500m klas II szkół podstawowych dziewcząt – Memoriał Sylwestra Rozdżestwieńskiego

11 00  – 500m klas II szkół podstawowych chłopców

11 10  – 700m klas III szkół podstawowych dziewcząt

11 20  – 700m klas III szkół podstawowych chłopców

11 30  – 700m klas IV szkół podstawowych dziewcząt

11 40  – 700m klas IV szkół podstawowych chłopców

11 50  – 700m klas V szkół podstawowych dziewcząt

12 00  –           700m klas VI szkół podstawowych dziewcząt.

12 10  –           1000m klas V szkół podstawowych chłopców

12 20  –           1000m klas VI szkół podstawowych chłopców

12 30  –           bieg na   200 m osób specjalnej troski – Memoriał Romana Kaczmarka

12 40  –           1000m klas I gimnazjum dziewcząt

12 50  –           1000m klas I gimnazjum chłopców

           Wręczenie pucharów  w punktacji zespołowej szkół podstawowych

13 00  –           1000m klas II dziewcząt gimnazjum – Memoriał Ryszarda Łakomskiego

13 10  –           1000m klas III dziewcząt gimnazjum

13 20  –           1500m klas II chłopców gimnazjum

13 30  –           1500m klas III chłopców gimnazjum

13 45  – 1000m dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych – Memoriał Bogusława Szymańskiego

14.00 – 1500m chłopców szkół ponadgimnazjalnych – Memoriał Jana Cebrzyńskiego

 14 15  –           Zakończenie imprezy:

  • wręczenie pucharów w punktacji zespołowej gimnazjów
  • wręczenie pucharów w punktacji zespołowej szkół ponadgimnazjalnych

 

Regulamin 2016 (8)

PUCHARY

EBMO