Zagrali w sąsiednim powiecie

0
21

Piłkarska kadra Zespołu Szkół w Teresinie wzięła udział w I Turnieju Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych, którego stawką był puchar dyrektor ZS nr 3 w Wiskitkach Joanny Wiśniewskiej. Celem zawodów była popularyzacja piłki nożnej na terenie gminy Wiskitki oraz powiatu żyrardowskiego, ale też propagowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu i popularyzacja zdrowej, sportowej rywalizacji.

Na boisku we Franciszkowie rywalizowało sześć ekip, oprócz Teresina także – Wiskitki, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Radziwiłłów i Puszcza Mariańska. Choć ekipie z naszego powiatu nie udało się stanąć na podium imprezy, to jednak dzięki rywalizacji ze świetnymi drużynami, które prezentowały bardzo wysoki poziom sportowy, nabierze ona kolejnego doświadczenia, które miejmy nadzieję zaowocuje w niedalekiej przyszłości.

W zespole ZS Teresin zagrali: Mariusz Bigaj, Patryk Kołodziejczyk, Marcin Rosa, Sebastian Kutyłowski, Piotr Kaczmarek, Adrian Kazusek, Krystian Szydłowski, Bartek Staniaszek, Rafał Grzegorek, Mateusz Bodych i Adrian Wagner.

ZST

.