Zakończenie roku klasy 6

0
52

21 czerwca 2016 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość pożegnania klasy VI. W sali gimnastycznej zebrali się: dyrektor wraz z całą Radą Pedagogiczną, pracownicy obsługi i administracji, nauczyciele emeryci, rodzice wraz z przewodniczącą Rady Rodziców, delegacja klasy V oraz oczywiście główni bohaterowie 22 uczniów klasy VI.

W pierwszej części spotkania szóstoklasiści i ich rodzice usłyszeli wiele ciepłych słów od pani dyrektor i pani przewodniczącej Rady Rodziców. Następnie dyrektor wręczyła listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem. Wychowawczyni rozdała świadectwa, aż 11 osób, czyli połowa klasy otrzymało świadectwo z biało-czerwonym paskiem. Gratulujemy!

Delegacja klasy V wręczyła swoim odchodzącym koleżankom i kolegom upominki i życzyła im powodzenia w nowej szkole.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna przygotowana przez szóstoklasistów. Uczniowie podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za 7 lat spędzonych razem wręczając kwiaty. Następnie zaprezentowali kilka śmiesznych scenek z życia szkoły. Ta część uroczystości zakończyła się piosenką z repertuaru kabaretu Otto – „Wakacje”.

Potem wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców i dyskotekę. Mamy nadzieję, że uczniowie VI klasy będą miło wspominać naszą szkołę i często nas odwiedzać. Życzymy im powodzenia w gimnazjum!

Szkoła Podstawowa w Feliksowie