Zapraszamy na III „Olimpiadę” Seniorów

0
42

77753

Zapraszamy serdecznie do udziału w 3 „Olimpiadzie” Seniorów w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 w dniu 17 listopada 2016 r.

W tegorocznej edycji tradycyjnie odbędzie się turniej warcabowy i memoriada, czyli testy pamięci. Dodatkowo proponujemy 6 konkurencji sprawnościowych. Będą to rzuty do kosza, zbijanie kręgli, slalom z kijem hokejowym i strzał na bramkę, slalom z piłką na łyżce, układanie piramidy z kubków oraz konkurencja wieszania prania, która wzbudzała różne kontrowersje w naszej pierwszej Olimpiadzie. Uznaliśmy jednak , że jest bardzo sympatyczna i widowiskowa, a startujące w niej Panie wykazały się sprytem i zwinnością, dlatego też proponujemy ją również w tej edycji. Nasza impreza jest formą rozrywki i dla ciała i dla ducha. W żaden sposób nie chcemy nikogo urazić, bowiem uważamy, że wszystkim, niezależnie od wieku, należy się czasem oderwanie od codzienności.

Zapraszamy wszystkie stowarzyszenia, związki emeryckie, domy pomocy do udziału w naszej imprezie. I jeszcze raz zaznaczamy, nie jest naszym celem ośmieszanie nikogo w żaden sposób, ale sami jesteśmy zaskoczeni, że nasze dystyngowane Panie i Panowie doskonale odnajdują się w takiej formie rozrywki i drzemie w nich skrywany potencjał i dowcip. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zdecydują się Państwo wziąć udział w naszej imprezie, bowiem jesteście fantastyczni i macie ogromny dystans do siebie.

Do udziału w Olimpiadzie zapraszamy 12 osobowe zespoły. W konkurencji warcabów biorą udział 2 osoby wytypowane z drużyny, w memoriadzie 4 osoby, a w konkurencjach sprawnościowych 6 osób z każdej drużyny. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem 721-121-011 i mailowo na adres mosirsochaczew@interia.pl . Listy zgłoszeniowe można również dostarczyć do sekretariatu MOSiR na Pływalni Orka przy ul. Olimpijska 3 lub do hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

Na naszej imprezie nie zabraknie również i innych rozrywek, swój udział zapowiedziały już przedszkolaki z częścią artystyczną, będzie ciepły posiłek, słodki poczęstunek i wiele innych atrakcji.

MOSiR