Zaprezentuj się na dożynkach powiatowych

0
171

Dożynki Powiatu Sochaczewskiego 10 września

Dożynki Powiatu Sochaczewskiego w tym roku odbędą się 10 września w Sochaczewie – Karwowie, na terenie tutejszej parafii. Obok zaplanowanych uroczystości kościelnych oraz części rozrywkowo-artystycznej organizatorzy – Starostwo Powiatowe i Miasto Sochaczew oraz parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego przewidują jak każdego roku możliwość zaprezentowania swojego dorobku przez instytucje i placówki z terenu powiatu sochaczewskiego.

Tradycyjnie swoje stoiska wystawienniczo-doradcze będą mieli przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa czy Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego – oddział Bielice.

Ofertę swoją zaprezentują także instytucje państwowe związane z pomocą społeczną czy medyczną. Nie może też zabraknąć stoisk komercyjnych, m.in. z gastronomią, zabawkami, rękodziełem, ale i tych branżowych związanych z rolnictwem i polską wsią.

Jeśli lokalni rzemieślnicy z rękodziełem, przedsiębiorcy, ogrodnicy czy firmy oraz instytucje są zainteresowane wystawieniem się podczas dożynek powiatowych 10 września, prosimy o kontakt z urzędem Starostwa Powiatowego, tel. 864 18 30 w godz. 8.00-16.00.

Liczba stoisk wystawienniczych jest ograniczona, dlatego już dziś zachęcamy do zaprezentowania swoich wyrobów podczas dożynek. To doskonała okazja do promocji Państwa firmy czy instytucji z brany finansowej czy typowo usługowej, rolniczej.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

.