10 lat minęło…

0
23

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Włókienko” świętowało swoje dziesiąte urodziny. Z właśnie tej okazji odbyło się uroczyste spotkanie w chodakowskiej hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Z członkami zasłużonego Stowarzyszenia spotkali się m.in. Andrzej Kierzkowski, przewodniczący Rady Powiatu, Piotr Osiecki, burmistrz Sochaczewa, Agata Kalińska, radna powiatowa i naczelnik Wydziału Kultury, Sportu, Turystki i Organizacji Pozarządowych w Urzędzie Miejskim. Nie zabrakło też wielu innych znamienitych gości, w tym przedstawicieli samorządu lokalnego, których serdecznie przywitała Halina Kuzińska, prezes „Włókienka”.

Obecnie w skład Stowarzyszenia to 260 członków, którzy spotykają się ze sobą systematycznie przynajmniej raz w miesiącu.

Jubileuszowe obchody miały bardzo uroczysty charakter. Były gratulacje, kwiaty, łzy wzruszenia, okolicznościowe podarunki, życzenia kolejnych rocznic i mnóstwo wspomnień z minionej dekady. Po prostu wyjątkowe święto seniorów z prężnie działającego „Włókienka”.

 

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

 Foto. Ziemia Sochaczewska