Kronika policyjna

0
395

Kronika policyjna

12 – 18.02.2018

 

12 lutego

Nieznany sprawca kierujący pojazdem marki BMW doprowadził do kolizji ze Skodą Fabią, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w miejscowości Kożuszki–Parcel.

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznana osoba ukradła portfel z pieniędzmi i dokumentami. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie.

13 lutego

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że na portalu internetowym kupił dwie kolumny i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru.

Mieszkaniec gminy Brochów kierował pojazdem marki Audi A3 znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do kontroli drogowej doszło na ul. Traugutta.

Kierowca Renault Megane na łuku drogi zjechał  na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z pojazdem marki Mercedes Vito. W wyniku zderzenia, do szpitala trafił pasażer mercedesa i sprawca zdarzenia. Do  wypadku doszło na ul. Wyszogrodzkiej.

14 lutego

Kierująca pojazdem marki Opel Vectra wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadziła do zderzenia z Volkswagenem. W wyniku zderzenia, do szpitala trafiła kierująca Golfem. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów. Do zdarzenia drogowego doszło na ul. Warszawskiej.

Nieznani sprawcy włamali się do piwnicy skąd ukradli mienie należące do mieszkanki Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na ul. Kochanowskiego.

15 lutego

Nieznany sprawca włamał się do blaszanego garażu skąd ukradł elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Mieszkaniec Teresina kierował Citroenem pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Pojazd usunięto z drogi i odholowano na parking depozytowy. Do kontroli drogowej doszło w Szymanowie.

16 lutego

59–letni mężczyzna, mimo obowiązującego go sądowego zakazu kierowania rowerami, jechał jednośladem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Do kontroli drogowej doszło w Teresinie.

Nieznany sprawca włamał się do trzech pojazdów dostawczych marki Mercedes skąd ukradł radioodtwarzacze, akumulatory i podnośnik. Do zdarzenia doszło na ul. Spartańskiej.

17 lutego

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Seicento. Z uwagi na fakt, że mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, pojazd usunięto administracyjnie z drogi. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

Kierownik stacji paliw powiadomił, że kierowca ciągnika siodłowego z naczepą uszkodził słup wiaty. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynku.

18 lutego

Policjanci zgłosili oficerowi dyżurnemu interwencję własną wobec kierującego pojazdem marki Honda Civic. Zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na zły stan techniczny. Do kontroli drogowej doszło na Gawłowskiej.

Mieszkanka gminy Nowa Sucha powiadomiła, że nieznany sprawca ukradł jej telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.