Kronika policyjna

0
768

Kronika policyjna

14 – 18 maja 2018

14 maja

60–letnia mieszkanka Sochaczewa kierowała pojazdem marki Daewoo Matiz mając ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Zatrzymano jej prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło na ul. Traugutta.

Nieznany sprawca uszkodził tylną szybę w pojeździe marki Renault zaparkowanym na ul. Piłsudskiego.

15 maja
Nieznany sprawca ukradł ekspres do kawy z jednego ze sklepów w Wójtówce. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

W Chrzczanach doszło do kolizji drogowej. Podczas wykonywanych czynności ustalono, że kierujący Oplem Corsa uderzył w tył Citroena. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny. Zatrzymano również dowody rejestracyjne od obydwu pojazdów z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji.

16 maja

Policjanci zatrzymali 47–letnią mieszkankę Sochaczewa poszukiwaną na podstawie listu gończego w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Do zatrzymania doszło na terenie powiatu wołomińskiego.

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z zaparkowanym autem marki BMW i odjechał z miejsca. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

17 maja

Kierująca pojazdem marki Toyota Corolla doprowadziła do kolizji z Peugeotem. Sprawczynię zdarzenia drogowego ukarano mandatem karnym i zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu z powodu powstałych uszkodzeń. Do kolizji doszło na ul. Staszica.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Fiat Cinquecento. Okazało się, że kierowca ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Pijany kierowca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Do kontroli drogowej doszło w Kozłowie Szlacheckim.

18 maja

Nieznany sprawca wszedł na posesję i z garażu ukradł laptop, telefon i wiertarkę udarową. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne pojazdu marki Opel Corsa. Do zdarzenia doszło w Nowej Piasecznicy.

19 maja

Nieznany sprawca wyrwał korek wlewu paliwa w ciężarowym Mercedesie i ukradł około 40 litrów oleju napędowego. Do zdarzenia doszło na ul. Przylasek.

Nieznany sprawca ukradł szafę z niezamieszkałego i otwartego budynku. Do zdarzenia doszło w miejscowości Sianno.

20 maja

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Toyota Avensis zaparkowanego przy ul. Sienkiewicza.

27–letni kierowca Seata nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Mercedes. Na sprawcę nałożono mandat karny oraz zatrzymano dowód rejestracyjny z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynku.