14 listopada: V Olimpiada Seniorów

0
23

Po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić do udziału w Olimpiadzie Seniorów o Puchar i pod patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew. Olimpiada odbędzie się w środę 14 listopada od godz. 10.00 w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

Nasza impreza jest formą rozrywki i dla ciała i dla ducha. W żaden sposób nie chcemy nikogo urazić, czy ośmieszyć, bowiem uważamy, że wszystkim niezależnie od wieku, należy się czasem oderwanie od codzienności. W tej edycji proponujemy zarówno konkurencje sprawnościowe, jak logiczne. Będą tradycyjnie już warcaby, memoriada, czyli testy pamięci, ale także takie gry jak „kółko i krzyżyk”, „statki” czy „papier , kamień , nożyce”. Nie zabraknie ulubionych przez naszych uczestników rzutów do kosza, rzutów do celu. Dodatkowo budować będziemy wieże ze słomek konstrukcyjnych oraz wiązać krawaty na czas.

Zapraszamy wszystkie stowarzyszenia, związki emeryckie , domy pomocy, a także indywidualne grupy znajomych, które chciałyby wziąć udział w naszej imprezie. Będzie nam niezmiernie miło, gościć Państwa ponownie u nas, bowiem jesteście fantastyczni i macie ogromny dystans do siebie

Do udziału w Olimpiadzie zapraszamy maksymalnie 12 osobowe zespoły, ale zapraszamy również w charakterze kibiców. W konkurencji warcabów i pozostałych gier stolikowych, biorą udział 2 osoby wytypowane z drużyny, w memoriadzie 4 osoby, a w konkurencjach sprawnościowych od 3 do 6 osób z każdej drużyny.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem 721-121-011 i mailowo na adres mosirsochaczew@interia.pl

Listy zgłoszeniowe można również dostarczyć do sekretariatu MOSiR na Pływalni Orka przy ul. Olimpijska 3 lub do hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

Na naszej imprezie nie zabraknie również i innych rozrywek , będzie ciepły posiłek, słodki poczęstunek i wiele innych atrakcji. Imprezę poprowadzi przesympatyczny prowadzący Marcin Odolczyk ?