Kronika policyjna

0
185

Kronika policyjna

10 – 16 czerwca 2019

 

10 czerwca

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia w piwnicy i ukradł dwa rowery. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

Nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy należący do mieszkanki gminy Sochaczew. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

11 czerwca

Nieznany sprawca ukradł z pojazdu saszetkę z zawartością dokumentów oraz pieniędzy. Auto nie było zamknięte. Do kradzieży doszło na ul. Grabskiego.

Podczas jednej z interwencji policjanci zatrzymali 34 -letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Sochaczewianin został zatrzymany w al. 600–lecia.

12 czerwca

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z motocykla zaparkowanego przy placu św. Dominika.

W Nowym Kozłowie Pierwszym doszło do groźnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21–letni kierowca Forda Focusa pomimo nakazu jazdy na wprost, wykonał manewr zawracania i doprowadził do zderzenia z motocyklem marki Kawasaki. Kierujący jednośladem 29–letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Sochaczewie. Droga krajowa nr 92 była zablokowana w obydwu kierunkach przez kilka godzin, więc policjanci zdecydowali o wprowadzeniu objazdów. Teraz będziemy ustalać wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy do wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!

13 czerwca

Kierujący pojazdem marki Fiat wykonał nieprawidłowo manewr wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z 14–letnim rowerzystą. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

Nieznany sprawca kierujący pojazdem marki Daewoo Nexia doprowadził do kolizji z pojazdem marki Ford Focus. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

14 czerwca

32–latka kierując motorowerem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z Fiatem. Pogotowie przetransportowało ją do szpitala w Sochaczewie.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł portfel z pieniędzmi i dokumentami. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

15 czerwca

Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę Hondy Civic. Okazało się, że 25–latek ma czynny zakaz kierowania pojazdami. Pojazd usunięto z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło na Szymanowskiej w Teresinie.

W Starym Dębsku doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci wstępnie ustalili, że 42–letnia rowerzystka wyjechała z drogi podporządkowanej wprost pod pojazd marki Hyundai. W wyniku tego zdarzenia, kobieta kierująca jednośladem poniosła śmierć na miejscu. Na miejscu wykonywano czynności pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

16 czerwca

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault Scenic. Okazało się, że mężczyznę obowiązuje czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło na ul. Żyrardowskiej.

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki BMW. Okazało się, że auto nie ma aktualnych badań technicznych, więc zatrzymali dowód rejestracyjny. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie