0
65

Kronika policyjna

15 – 21 lipca 2019

 

15 lipca

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca zatankował pojazd marki Volkswagen Golf, a następnie odjechał nie płacąc za paliwo. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.

38–letni rowerzysta wyjechał z posesji wprost pod Fiata Punto. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Do potrącenia doszło w Jeżówce.

16 lipca

Policjanci przyjęli zawiadomienie z którego wynika, że w Dachowej nieznany sprawca ukradł przyczepę dwuosiową.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że na portalu sprzedażowym kupił antyczny zegar, lecz zamiast zamówionego towaru w paczce były stare buty, ubrania i kamień.

17 lipca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Okazało się, że mężczyzna ma czynny zakaz sądowy, który obowiązywał do 2021 roku. Pojazd usunięto z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło na ul. Staszica.

W Kaźmierowie doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci wstępnie ustalili, że 39–letni mieszkaniec Sochaczewa stracił panowanie nad pojazdem marki Peugeot, a następnie uderzył w drzewo. Mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

18 lipca

92–letni rowerzysta nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Kia. Senior został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

Nieznany sprawca włamał się do przyczepy kempingowej skąd ukradł elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Arciechówku.

19 lipca

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł złotą bransoletkę z jej domu. Do kradzieży doszło na ul. Senatorskiej.

Kierowca pojazdu marki Scania podczas cofania uderzył w słup elektryczny. Do zdarzenia doszło na ul. Rynkowej w Teresinie.

20 lipca

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł portfel z dokumentami, klucze do mieszkania oraz kartę płatniczą. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

W Konarach doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że 35-letnia kierująca pojazdem marki Renault Megane nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motocyklistą. Mężczyzna trafił do szpitala. Trwa ustalanie wszystkich przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

21 lipca

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Volkswagena. Okazało się, że 37-letni mieszkaniec Sochaczewa ma czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązywał go do 2020 roku. Do zdarzenia doszło na ul. Młynarskiej.

Mieszkaniec gminy Kampinos kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu. Do kontroli drogowej doszło w Gawłowie.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie