Promyk Nowa Sucha. Wyniki weekendu

0
59

 Nieznaczna porażka Trampkarzy Starszych

W meczu kontrolnym Trampkarzy Starszych Pogoń Godzianów wygrała z Promykiem Nowa Sucha 3:2 (0:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maciej Księżak i Grzegorz Sekuła.

Szersza relacja we wtorek…

Wystąpiliśmy w składzie: Patryk Adamiec, Mikołaj Jarota, Kacper Plichta, Kacper Zdanowski, Jan Kowalik, Maciej Księżak, Bartosz Sokołowski, Grzegorz Sekuła, Oliwier Dąbrowski, Dawid Pikura i Bartosz Dubielecki.

.

Drużyna Młodzików zdecydowanie wygrywa

W meczu kontrolnym Młodzików GOKSiR Lipce Reymontowskie przegrał z Promykiem Nowa Sucha 0:19 (0:11). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki x7, Paweł Ziółkowski x5, Jakub Kowalski x4, Dominik Rychlewski, Maciej Wasilewski i Adam Mońka.

Drużyna Młodzików tym razem wybrała się poza granice województwa mazowieckiego więc reprezentując Mazowsze wypadało zaprezentować się jak najlepiej. Początkowo nie zanosiło się, że zdecydowanie zdominujemy przeciwnika, ale z każdym kolejnym trafieniem z rywali uchodziło powietrze i nasza przewaga coraz bardziej rosła. W ten sposób dobiliśmy do dziewiętnastu goli nie tracąc przy tym nawet jednego. Wysoka wygrana pokazuje kto w tym meczu dyktował warunki i pozwoliła w dobrych nastrojach powrócić do Nowej Suchej.

Wystąpiliśmy w składzie: Ksawery Ciura, Filip Piaskowski, Kuba Kasperek, Maciej Wasilewski, Adam Mońka, Paweł Ziółkowski, Szymon Adamcewicz, Jakub Kowalski i Konrad Kornacki. Grali także: Mikołaj Matusiak, Bartosz Skoneczny, Kacper Gierasik, Wiktor Czepulaniec, Dominik Rychlewski oraz Krystian Kocimski.

.

Niespotykana nieskuteczność Seniorów

W meczu kontrolnym Seniorów Makovia Maków wygrała z Promykiem Nowa Sucha 2:0 (1:0).

W zimowym okresie przygotowawczym po raz drugi mieliśmy okazję zagrać na naturalnym boisku. Pierwsze spotkanie z Pogonią Godzianów nie wyszło nam najlepiej, ale mało kto się spodziewał, że za drugim razem pójdzie jeszcze gorzej. Optycznie mieliśmy przewagę i potrafiliśmy stworzyć całkiem sporo okazji strzeleckich, ale trudno opisać naszą niespotykaną nieskuteczność. Strzały z bliskiej odległości na wprost bramki lądowały ponad jej konstrukcją, a stanięcie oko w oko z bramkarzem w naszym przypadku nie było wcale takie groźne dla rywali. Jakby tego było mało to nawet gdy golkiper Macovi został już minięty to piłka odskakiwała od nogi i uciekała poza linię bramkową. Tego dnia bramka przeciwka była dla nas jak zaczarowana i to się chyba nie mogło udać. Rywale za to mieli więcej szczęścia i w pierwszej połowie wyszli na prowadzenie po rzucie karnym, a po zmianie stron dołożyli jeszcze jednego gola. Nam pozostaje duży niedosyt i rozczarowanie.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera, Łukasz Pacholski, Michał Nowakowski, Marcin Jaworski, Zawodnik Testowany 3, Jakub Nowakowski, Damian Chełmiński, Arkadiusz Cieślak, Maciej Nowicki, Rafał Dalke i Mateusz Figat. Grali także: Paweł Księżak, Kamil Kościug, Kacper Drązikowski, Mateusz Piątek, Karol Drązikowski oraz Daniel Kaźmierczak.

.

Trampkarze Młodsi ogrywają KS Teresin

W meczu kontrolnym Trampkarzy Młodszych Promyk Nowa Sucha wygrał z KS Teresin 3:2 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Oliwier Tataj, Miłosz Kluczyk i Bartosz Bernaszuk.

Szersza relacja we wtorek…

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mateusz Kluczyk, Bartosz Bernaszuk, Bartosz Krawczak, Adam Podkański, Dawid Markus, Miłosz Kluczyk, Wiktor Sot, Adrian Sałaciński, Oliwier Tataj i Bartosz FigatGrali także: Dawid Błaszczyk, Igor Kowalski, Kamil Malara oraz Kacper Hołuj.

Karol Drązikowski