Kronika policyjna

0
110

Kronika policyjna

18 – 24 maja 2020

 

18 maja

44–letnia kobieta kierująca Audi A6 straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w słup energetyczny. Do kolizji doszło w miejscowości Izbiska.

We Władysławowie doszło do kolizji z sarną. W wyniku zdarzenia uszkodzone zostały dwa pojazdy – Lexus i ciągnik siodłowy marki Volvo.

19 maja

89–letni mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił, że nieznany sprawca ukradł mu portfel z dokumentami. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł z beczkowozu pompę wody i wałek przekaźnika mocy. Do zdarzenia doszło na ul. Grunwaldzkiej.

20 maja

30–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel Astra znajdując się w stanie nietrzeźwości i doprowadził do kolizji z Audi A4. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zatrzymali mu również prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Kierująca pojazdem marki Toyota podczas wykonywania manewru skrętu w lewo doprowadziła do zderzenia z Volkswagenem Passatem. Na sprawczynię zdarzenia drogowego nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w Bibiampolu.

21 maja

Kierowca pojazdu marki Scania nie dostosował prędkości do warunków ruchu i doprowadził do kolizji z Fordem, który uderzył w Opla. Obydwa pasy ruchu na DK50 były zablokowane. Policjanci wprowadzili ruch wahadłowy. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w Żdżarowie.

Policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Ford S-Max. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

22 maja

Mieszkanka gm. Sochaczew zgłosiła, że kupiła przez internet bluzkę, ale nie otrzymała zamówionego towaru.

Nieznany sprawca włamał się do garażu i ukradł kosiarkę spalinową i elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Cyprianach.

23 maja

Mieszkaniec Teresina zgłosił, że nieznany sprawca ukradł z garażu szlifierkę kątową i portfel w którym były pieniądze i dokumenty. Do zdarzenia doszło w Nowej Piasecznicy.

Pracownicy sklepu ujęli sprawcę kradzieży obuwia i odzieży sportowej o wartości ok. 1400 złotych. Mieszkaniec Radomia trafił do policyjnego aresztu.

24 maja

19–letni kierowca pojazdu marki Audi A3 stracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie posesji. Do kolizji doszło na ul. Gawłowskiej.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Volkswagena Passata. Urządzenie do badania stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma ponad 2,7 promila. 47–latek był również poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu. Auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela. Kierowca został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Teresin–Gaj.