Kronika policyjna

0
72

Kronika policyjna

6 – 12 lipca 2020

 

6 lipca

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z pojazdu marki Subaru zaparkowanego na ul. Piłsudskiego.

Nieznany sprawcy ukradł m.in. blachę modułową, kilka rolek papy, okno z budowy w miejscowości Nowe Mistrzewice.

7 lipca

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznani sprawcy wybili szyby i uszkodzili karoserię pojazdu marki Opel, który był zaparkowany na ul. Gawłowskiej.

Nieznany sprawca włamał się do domku letniskowego skąd ukradł atrapę kamery i lampę solarną. Do zdarzenia doszło na ul. Kościńskiego.

8 lipca

Policjanci dostali zgłoszenie, że mieszkaniec gminy Rybno znalazł ogłoszenie w internecie z ofertą sprzedaży pojazdu marki BMW. Po wpłaceniu kilkuset złotych zaliczki, kontakt ze sprzedającym się urwał.

Policjanci zlecili holowanie pojazdu marki Honda Civic, którego kierujący nie posiadał prawa jazdy. Do zdarzenia doszło na Podzamczu.

9 lipca

Osoba poruszająca się pojazdem marki Toyota Aygo doprowadziła do kolizji z zaparkowanym Suzuki. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew. Do zdarzenia doszło na ul. Reymonta.

Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że nieznani sprawcy włamali się do mieszkania przy ul. Żeromskiego, skąd ukradli pieniądze i zegarki.

10 lipca

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca włamał się do domu, skąd ukradł biżuterię, zegarki i butlę gazową. Do zdarzenia doszło w Nowej Wsi.

11 lipca

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował Fordem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że 32–latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ul. Żyrardowskiej.

Nieznany sprawca ukradł rower marki Mateo na szkodę 56–letniej mieszkanki gminy Teresin. Do zdarzenia doszło w miejscowości Seroki-Parcela.

12 lipca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę BMW. Okazało się, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.

Kierujący pojazdem marki Nissan podczas wykonywanego manewru cofania doprowadził do kolizji z Renault. Do zdarzenia doszło w miejscowości Narty.