Kronika policyjna

0
113

Kronika policyjna

26 – 30 kwietnia 2021

26 kwietnia

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca wybił szybę w pojeździe marki Volkswagen Golf. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Ford Focus. Wykonane badania wykazały, że 33–latek jest trzeźwy, ale w jego organizmie wykryto amfetaminę. Podczas dalszych czynności funkcjonariusze znaleźli torebki z amfetaminą i marihuaną, które były ukryte w torbie ze słodyczami. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. Do zdarzenia doszło w Teresinie na Szymanowskiej.

27 kwietnia

W Ruszkach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterech pojazdów. Ustalono, że kierowca Skody zjechał na lewy pas i doprowadził do zderzenia z trzema pojazdami. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Kierowca pojazdu marki Kia nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny. Do kolizji doszło na ul. Staszica.

28 kwietnia

Do seniorów z Sochaczewa zadzwonił mężczyzna podający się za funkcjonariusza Policji i chciał wyłudzić 20 tysięcy złotych. Małżeństwo nie dało się oszukać i przerwało rozmowę. Apelujemy o zachowanie czujności podczas rozmów z nieznajomymi.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o stosowanie przemocy wobec domowników. Nietrzeźwy i agresywny mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w gminie Iłów.

29 kwietnia

Kobieta kierująca pojazdem marki Audi nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji ze Scanią. Do zdarzenia doszło w Elżbietowie.

Policjanci zatrzymali 30–letniego mieszkańca gminy Teresin poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna trafił do placówki penitencjarnej. Do zatrzymania doszło w Paprotni.

30 kwietnia

Około 2. w nocy policjanci dostali informację, że mieszkanka bloku przy ul. Warszawskiej głośno słucha muzyki. Za popełnione wykroczenie nałożono na nią mandat karny.

Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Iłów poszukiwanego w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło w Giżycach.

mł. asp. Agnieszka Dzik
oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie