2023 NFL Playoff Picture: Seahawks lub Packers zajmują ostatnie miejsce w NFC; Delfiny zajmują siódme miejsce w AFC

Ostatni tydzień sezonu regularnego NFL zawsze przynosi nam mnóstwo dramatów i nie inaczej jest w tym roku.

Seahawks podtrzymali nadzieje na play-offy dzięki jednemu z najgorszych zwycięstw dnia. Na trzy minuty przed końcem czwartej kwarty Seahawks przegrywali 16:13 i byli bliscy odpadnięcia z play-offów, ale udało im się wymusić dogrywkę, w której Jason Myers trafił zwycięskiego gola z gry z 32 jardów. Seattle prowadzi. 19-16 wygrana.

Zwycięstwo Seahawks oznacza, że ​​Lions odpadli z rywalizacji w fazie play-off przed niedzielnym meczem z Green Bay. Jeśli Packers pokonają Lions, Green Bay awansuje do postseason, ale jeśli Packers przegrają, Seattle przejdzie do playoffów.

We wczesnych meczach Dolphins odnieśli ogromny sukces, kradnąc siódme miejsce w AFC od Patriotów i wkradając się do play-offów.

Aby dostać się do postseason, Dolphins potrzebowali wygranej z Jets i porażki z New England, która gra w Bills. Dolphins mieli pełne ręce roboty z Jets, ale byli w stanie wycofać się, wygrywając 11-6 po tym, jak Jason Sanders trafił do kosza z gry z 50 jardów na 18 sekund przed końcem gry (Miami również broniło się w ostatniej grze, co zepchnęło ich do 11 punktów). Zwycięstwo nad Jets było pierwszym od 2003 roku meczem, w którym Miami nie zdobyło przyłożenia.

The Dolphins oficjalnie zdobyli bilet po tym, jak Bills pokonali Patriotów 35:23, w dużej mierze dzięki dwóm przyłożeniom Nyheima Hinesa. Zwycięstwo Buffalo oznacza, że ​​neutralne miejsce AFC Championship nadal jest w grze, a to może się zdarzyć, jeśli Bills i Chiefs spotkają się w meczu o tytuł AFC.

Rzut monetą w celu ustalenia, gdzie Bengale i Ravens zagrają w rundzie z dziką kartą, to coś, co się nie zdarza. Chociaż te dwie drużyny zagrają w przyszłym tygodniu, gra oficjalnie odbędzie się w Cincinnati dzięki zwycięstwu Bengals 27-16 nad Baltimore.

READ  Podczas świątecznej burzy w Ohio zginęły 4 osoby w zderzeniu 46 samochodów

Mając to na uwadze, spójrzmy na aktualną tabelę play-off przed niedzielnym meczem.

Tabela play-off AFC

Usunięto

Stalowcy (9-8): Steelers wygrali w 18. tygodniu, ale potrzebowali Dolphins przegranej z Jets, aby przejść do playoffów, co się nie stało. Jedynym plusem dla Mike’a Tomlina jest to, że jego passa kolejnych sezonów kończących się powyżej 0,500 wzrośnie do 16.
Patrioci (8-9): Wszystko, co Patriots musieli zrobić, aby dostać się do playoffów, to pokonać Buffalo w niedzielę, ale nie mogli tego zrobić, co oznacza, że ​​będą siedzieć w domu przez cały sezon.
Tytani (7-10): Tytani mogli awansować do playoffów po zwycięstwie nad Jacksonville, ale zostali oficjalnie wyeliminowani po sobotniej porażce z Jaguarami.

Klasyfikacja play-off NFC

Wciąż żywy

Pakowacze (8-8): Chociaż Packers są obecnie w rankingu poniżej Seahawks, naprawdę kontrolują swoje przeznaczenie do niedzielnej nocy. W przypadku Green Bay sprawa jest dość prosta: jeśli Packers pokonają Lions, awansują do playoffów.

Usunięto

Lwy (8-8): The Lions potrzebowali Rams, aby pokonać Seahawks, aby pozostać w rywalizacji play-off, ale tak się nie stało, co oznacza, że ​​Lions nie mieli drogi do postseason. Lions zagrają o dumę w niedzielę wieczorem, a jeśli pokonają Packers, Green Bay również zostanie wyeliminowany z playoffów.

Terminarz rundy z dziką kartą (na podstawie aktualnej tabeli)

AFC (wszystkie gry są oficjalne w AFC)

  • (7) Delfiny (2) w rachunkach
  • (6) Wrony (3) w Bengalu
  • (5) Ładowarki (4) Jaguary

Nadchodzący: (1) Liderzy

NFC

  • (7) Seahawks w (2) 49ers
  • (6) Giganci i (3) Wikingowie
  • (5) Kowboje i (4) Korsarze

idę: (1) Sępy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *