26 października w Kościele Św. Jana Chrzciciela w Kątach ogłoszenie wyników konkursu Gminy Sochaczew

0
44

Gminna Biblioteka Publiczna w Sochaczewie z siedzibą w Kątach oraz Zespół Szkół w Kątach zapraszają wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie pod hasłem: „Życie i działalność Karola Wojtyły – Papieża Jana Pawła II, Ulubione piosenki i pieśni Papieża Polaka, Piosenki i Pieśni z Pielgrzymek do Polski”, na uroczyste rozstrzygniecie.

Już w najbliższą niedzielę 26 października 2014 roku o godz. 10,15 w Kościele Św. Jana Chrzciciela w Kątach odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu wraz z uroczystym wręczeniem nagród.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu plastycznego pod hasłem: „Życie i działalność Karola Wojtyły – Papieża Jana Pawła II”, jak również uczestników kategorii muzycznej: „ Ulubione piosenki i pieśni Papieża Polaka, Piosenki i Pieśni z Pielgrzymek do Polski”, na uroczyste wręczenie nagród oraz pamiątkowych dyplomów.
Z prac konkursowych, które wpłynęły i zostały nagrodzone przez komisję, powstała Książka – komiks, który prześlemy, jako Dar Gminy Sochaczew do Watykanu.

Głównym celem konkursu było Dziękczynienie Gminy Sochaczew za Kanonizację Jana Pawła II. Jest to nasza mała cegiełka wdzięczności dla Papieża Polaka i Jego Następców, Papieża Benedykta XVI i Papieża Franciszka. Chcemy, aby pamięć o Świętym Janie Pawle II została w sercach i umysłach dzieci i młodzieży na zawsze.
Gminne konkursy honorowym patronatem objęli: Pan Mirosław Orliński – Wójt Gminy Sochaczew, Ksiądz Jan Głuszczyk – Proboszcz Parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Kątach oraz Pani Otylia Muszyńska – Dyrektor Zespołu Szkół w Kątach.

Bogumiła Orlińska

GBP w Sochaczewie