29 lutego w KINIE ZA ROGIEM

0
30

Taka okazja raz na cztery lata – Kino za Rogiem w Teresinie zaprasza na seanse w sobotę 29 lutego!

Tego dnia u nas „Kino na piątkę”, czyli cały dzień projekcji w promocyjnej cenie biletów – 5 zł!

Zaczynamy już o 12.00 comiesięcznym bajkowym porankiem pełnym niespodzianek pod hasłem „Ale buty – 29 luty!”. w ten wyjątkowy dzień powitają nas bohaterowie wspaniałych animacji – Parauszek i jego przyjaciele, detektywi Hip-Hip i Hurra, bracia Kuba i Śruba a także Agatka. Na pamiątkę naszego niecodziennego spotkania zrobimy sobie zwariowane zdjęcia, które potem będziemy mogli prezentować we własnoręcznie wykonanych ramkach. Zapraszamy dzieci od 3 r.ż. wraz z opiekunami.

 

O godzinie 16.00 zwariowana rodzinka, czyli „Kaczki z gęsiej paczki”. Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr, a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie. Seans dla dzieci od 7 r.ż.

O godzinie 18.00 wzruszający biograficzny dramat muzyczny „Dotknij nieba”. Bart Millard wychowuje się bez matki. Skonfliktowany z despotycznym, przemocowym ojcem, szuka pocieszenia w modlitwie, muzyce i świecie wyobraźni. Lata później, po kontuzji, która przekreśla jego nadzieje na karierę sportową, jedna z nauczycielek dostrzega w nim wielki talent muzyczny. Wyśmiany i upokorzony przez ojca, Millard opuszcza dom i zostaje wokalistą lokalnego zespołu muzycznego. Mimo jego niewątpliwego talentu, nie udaje mu się dotrzeć do krytyków i producentów – do momentu gdy postanawia uporządkować swoje życie i spróbować pojednać się z ojcem… Film o oczyszczającej mocy przebaczenia dla widzów od 12 r.ż. Bilety na wszystkie seanse w cenie 5 zł.

Zapraszamy! KINO ZA ROGIEM W TERESINIE!