48-godzinna burza może opuścić Twin Cities z 6-10 cali śniegu

Minneapolis — Po spokojnym początku Nowego Roku wpadliśmy w trzecią poważną burzę w ciągu ostatnich czterech tygodni — trwającą ponad dwa dni.

National Weather Service wydało ostrzeżenie przed zamieciami śnieżnymi dla kilku południowo-środkowych hrabstw Minnesoty. Znaczna część Minnesoty, w tym Twin Cities, nadal podlega ostrzeżeniu przed burzą zimową.

Związane z: Zamknięcia i opóźnienia szkół w Minnesocie

Lekki śnieg zaczął padać w południowym metrze i na południu w poniedziałek wieczorem i będzie trwał przez całą noc, ale nie posunie się dalej na północ aż do wtorkowego poranka.

flfqkh8waaapfsj.jpg

CBS


Wtorek będzie najgorętszym dniem, z maksymalnie 32 stopniami w metrze. Będzie to jednak problematyczne, ponieważ będzie to grało z fazami opadów i wytworzy trochę mokrego, ciężkiego śniegu.

Intensywne opady śniegu wystąpią od wtorku od rana do popołudnia. Stawki od 1 do 2 cali na godzinę były widoczne przed ciszą wieczorem. Wiatr w porywach będzie osiągał prędkość 10-15 km/h, co przyniesie opady śniegu.

Lżejsze pasma przejmą we wtorek wieczorem, a metro będzie widzieć lekki śnieg do wczesnego czwartku, a dzienne maksima spadną do połowy lat 20-tych.

Oczekuje się, że metro zgromadzi 6-10 cali do czwartku, podczas gdy części na północ i zachód od metra mogą zobaczyć jeszcze więcej. Części południowo-zachodniej Minnesoty może spaść ponad stopę śniegu.

Piątkowe maksima w całym metrze będą sięgać dwudziestych stopni, ale w weekend rozpoczniemy powolną rozgrzewkę z górną dwudziestką na początek tygodnia pracy.

READ  Warriors przeżywają faul De'Aarona Foxa, nieżyjącego już Stephena Curry'ego w thrillerze Game 4, aby zremisować Kings 2-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *