55 Studniówka w Iwaszkiewiczu

W sobotę 1 lutego  2020 roku w domu bankietowym Magnat odbył się najważniejszy bal tegorocznych maturzystów z Iwaszkiewicza   –  Studniówka 2020.

Prowadzący część oficjalną uczniowie Karolina Lipińska i Mateusz Szydłowski powitali: dyrekcję szkoły, wychowawców, nauczycieli, zaproszonych gości oraz licznie zebranych rodziców. Szczególnie gorąco zostali powitani bohaterowie wieczoru – tegoroczni maturzyści. W ich imieniu prowadzący podziękowali dyrekcji oraz wszystkim pedagogom za stworzenie w szkole wspaniałej atmosfery, która sprzyja nauce i rozwijaniu własnych zainteresowań. Maturzyści dziękowali też rodzicom za trud włożony w wychowanie. Oficjalnego rozpoczęcia studniówki dokonała dyrektor Hanna Bonecka, która życzyła wszystkim wspaniałej zabawy. Tradycyjnie pierwszym tańcem był polonez. Przepięknie ubrani uczniowie klas maturalnych zachwycili wszystkich zebranych. O piękną choreografię układu tanecznego zadbała Agnieszka Piątkiewicz.

A potem już mniej tradycyjne tańce do białego rana. Wszyscy naprawdę świetnie się bawili. 55 studniówka w Iwaszkiewiczu przeszła już do historii. Na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników. A tymczasem przed maturzystami czas intensywnej nauki.

Życzymy wszystkim powodzenia !