Kronika policyjna

0
186

Kronika policyjna

15 – 18 czerwca 2017

 

15 czerwca

Mieszkaniec gminy Teresin kierujący pojazdem marki Ford Mondeo przekroczył dozwolona prędkość o więcej niż 50 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy i ukarano go mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Szymanowskiej w Teresinie.

Mieszkaniec gminy Teresin kierował pojazdem marki Daewoo nie posiadając do tego uprawnień. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny, a pojazd administracyjnie usunięto z drogi. Zatrzymano również dowód rejestracyjny auta z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

16 czerwca

Mieszkaniec gminy Sanniki kierował pojazdem marki Opel. Nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wjechał w pole. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Brzozowie.

W Famułkach Brochowskich doszło do włamania. Nieznany sprawca włamał się do domku letniskowego skąd zabrał dwa głośniki.

17 czerwca

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Lupo podczas wysiadania z pojazdu zarysował drzwi Opla Astry. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

W Bielicach zatrzymano do kontroli drogowej kierowcę BMW. Powodem interwencji policjantów było przekroczenie dozwolonej prędkości przez kierującego o więcej niż 50 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz sporządzili wniosek o ukaranie.

18 czerwca

Nieznany mężczyzna kierujący pojazdem marki Opel Vectra podczas wykonywanego manewru cofania uderzył w prawidłowo jadący pojazd Suzuki. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew. Do zdarzenia doszło na ul. Grunwaldzkiej.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motocyklem marki Honda. Okazało się, że mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami oraz jechał pojazdem bez kasku. Do zdarzenia doszło w Dębówce.