A ja wolę moją mamę…

0
34

Piosenki dedykowane mamom prezentowane przez przedszkolaków podczas konkursowych przesłuchań w dniu 8 czerwca dostarczyły słuchaczom wielu wzruszeń. Występy 4 i 5 latków odbywały się w ramach gminnego konkursu piosenki „A ja wolę moja mamę”.

Do zmagań konkursowych przystąpiło 11 uczestników z oddziałów przedszkolnych ze SP w Brzozowie Starym, SP w Giżycach oraz Przedszkola Samorządowego w Iłowie. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia, które ma za sobą już kilkanaście edycji jest SP w Brzozowie Starym.

To właśnie na deskach tej placówki przedszkolaki z tutejszej gminy pokonywały tremę i stres, który towarzyszył ich pierwszym występom publicznym. Do grona laureatów Festiwalu Piosenki Przedszkolnej dołączyli w tym roku:

Nadia Rokicka (SP Brzozów) – I miejsce, Adam Durma (SP Giżyce)  – II miejsce, Żaneta Żakowska (SP Brzozów) – III miejsce. Wyróżnienia otrzymali: Krystian Kopka, Antonina Kunikowska, Malwina Karpińska, Aleksandra Kobierecka, Hanna Kujawa, Michał Grzegorek, Natalia Plichta. Gratulacje dla wszystkich dzieci.

J.K