A może działkę na Zamiejskiej?

0
43

Zamiejska

Ratusz planuje wystawić na sprzedaż kilka działek usytuowanych przy ul. Zamiejskiej w Boryszewie. Najtańszą z nich wyceniono na niecałe 30 tys. zł.

W wykazie nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży znalazły się cztery działki. Największa z nich ma ponad 12,5 tys. m2, a jej wartość rynkowa wynosi prawie 520 tys. zł. Pozostałe trzy są zdecydowanie mniejsze: 1942 m2 (116 tys. zł), 2564 m2 (106 tys. zł) oraz 700 m2 (29 tys. zł).

Naczelnik wydziału Mienia i Nadzoru Właścicielskiego UM Tomasz Jerzy Ćwiek zainteresowanych zakupem zachęca m.in. do uważnego śledzenia „Ziemi Sochaczewskiej”. Już wkrótce na naszych łamach ma się ukazać ogłoszenie dotyczące zbycia działek.

Jak przekazał nam Tadeusz Krysiak, naczelnik Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Architektury, dla nieruchomości tych nie powstał miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Co do ich przeznaczenia, dużo zależeć będzie od nowego właściciela.

W okolicy znajdują się domy jednorodzinne, dlatego w grę wchodzi powstanie budynku mieszkalnego, jak i prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej. Druga z opcji wydaje się bardzo atrakcyjna. Działki znajdują się w granicach miasta, a jednocześnie na uboczu – mówi. – Inwestycję powinny rozważyć więc osoby, które szukają miejsca pod magazyn czy warsztat. (ap)

„Ziemia Sochaczewska”